Moda Model

Zincir Desenli Bluz Modelleri

05.02.2019
604
Zincir Desenli Bluz Modelleri

Bluzlar hanımların sıklıkla kullandıkları ürünlerdir. Her alanda kullanıma açık olan bu modeller ofis şıklığında ise vazgeçilmez parçalardan en başta gelir. Zincir Desenli Bluz modelleri de genellikle her alanda kullanılabilecek modelleri içinde barındırıyor. Özellikle ofis şıklığında kullanıma uygun modellerin çok fazla olduğu kesin. Zincir desenli ve daha birçok desenin yer aldığı bluz modelleri çok fazla ilgi çekiyor. 2019 sezonunun hareketli ve enerjik olması nedeni ile bu tür parçalar da hit olacak.

Zincir Desenli Bluz modası tesettür giyimde de hanımların tercih ettiği modellerden biri. Farklı giyim örneklerini bulabileceğiniz zincir desenli bluzlarda dikkat çeken kombinlerde bazıları da etek ile tercih edildiği modeller olarak düşünülebilir. Düz renk modellerde koyu tercihler yaparak bluzları tamamlamak hoş bir görüntü yaratılabilir.

Farklı kombinlerin sıklıkla tercih edildiği ofis şıklığında farklı alanları yaratmak szilerin elinde olan bir durum. Zincir desenli modeller kombinlenirken spor kıyafetlerle de tamamlanabilir. Kot pantolonları hatta slim jeanlerin içlerine sokularak kullanılarak şık bir kombin yaratılabilir.

Bluz modelleri her kadının gardırobunda olan modellerdir. Bu nedenle de kombinlerin çok şık yaratılması için gereken tüm olanakları sağlamak kolay olacaktır.

Zincir Desenli Bluz Modası 2019

Hareketli desenli ve renkli bir sezona geçiş yaptık. 2019 çok enerjik bir sezon olarak karşımıza geliyor. Özellikle de ilkbahar aylarına girmeye başladıkça artan sıcaklık, enerjiyi de beraberinde getirecek. Bu nedenle de çok hareketli rengarenk bir sezonda elbette ki zincir desenli modeller de bu sezonda yer alıyor.

Bluzlar kıyafetlerinizdeki kombin seçeneklerinin artmasını sağlarken hem yaz hem de kış mevsiminde her zaman kullanabileceğiniz seçenekler sunuyor. Bu da bluz kumaşına bağlı bir durum aslında. Farklı şekillerde farklı kumaşlarda baskılı olarak karşımıza gelen zincir desenli bluzlar her zaman şık ve hoş bir görünüm sağlayacaktır. Gerek dökümlü gerek ise düz kesim modellerde de rastlamak mümkündür.

Spor, şık, günlük kombinleri yaparken hiç de zorlanılmayan kruvaze yaka modellerde de zincir deseni çok hoş durmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.