Moda Model

Yazar Olmak İster misiniz ?

Yeni başlattığımız uygulama ile artık web sitemiz de bilgi paylaşımı çok daha kaliteli ve faydalı olacak. Sizde uzmanı olduğunuz genel olarak “bayan” içerikli cinsellik hariç konularda bilgi ve deneyimlerinizi her gün binlerce insana okutmak ve fayda sağlamak istiyorsanız bu haber tam da size göre.

Konusun da tecrübeli, sadece kendi görüşlerinizi içeren (başka sitelerden alıntı olmayan) yazılarınızı sitemizde yayınlanmasına imkan veriyoruz.

Yazar Olunca Bana Ne Faydası Olacak Diyorsanız…

Öncelikle yazılarınız sitemiz de binlerce kitleye ulaşacak. Hatta aylık bazda ortalama 470,000 kişiye sesinizi duyurmuş olacaksınız.  Bu deneyim sayesinde yazılarınız hakkında olumlu veya olumsuz görüşleri görmüş olursunuz… Belli bir süre sonra kendinize ait bir kitleniz oluşmuş olacak ve yazılarınız ile ünlenmiş olacaksınız.

Sayılı baz da yazar alımı yapacağımız için siz de modamodel.net ailesinden birisi olmak ile her ay kendi aramız da yapacağımız çekilişler sonucunda ufak hediyeler kazanacaksınız. Son aşama olarak şayet gerçekten yazarlığı hakkı ile yaptığınıza inanırsak, kemik yazar kadromuza dahil olacak ve bu sayede aylık ücret kazanacaksınız…

Yazılarımı Nasıl Gireceğim ?

Şayet ben yazarlık yaparım ama web siteniz üzerinden girişini nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız, biz size yazınızın yayınlanma konusunda yapacaklarınızın detaylarını açıklarız. Yine de yapamam diyorsanız yazınızı görselleri ile birlikte e-posta olarak gönderebilir, sizin adınıza biz yayınlayabiliriz.

Yazarlığa ilk adımı atmak istiyorsanız, aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak sizi tanımamıza imkan vermenizi istiyoruz.

modamodel.net yönetimi olarak sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Not: Yazarlık alımı sadece bayanlar için geçerlidir.

Saygılarımızla

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.