Moda Model

Zayıf Gösteren Kombin Önerileri

23.11.2018
1.757
Zayıf Gösteren Kombin Önerileri

Zayıf görünmek her kadının hayalidir. Kadınlar bu şekilde olmayı hep hayal eder ve bunun için kimi zamanlar çok çabalarlar. Ancak bazen sonuç vermez bazen de isteklere zayıf düşer diyeti, sporu bırakırlar. Böyle zamanlarda da kıyafetlerin içinde kendilerini mutsuz hissedebilirler. Bu nedenle Zayıf Gösteren Kombinler tercih edilir. Bunun içinde her zaman koyu renkler tercih edilmelidir. Koyu renkler her zaman için zayıf görünmenin bir numaralı destekçisidir. Aynı zamanda bu zayıf gösterme durumu yüz için de makyaj hileleri ile yapılabilir.

Zayıf Gösteren Kombin leri tamamlarken genellikle koyu renkler ön plandadır dedik. Bunlar arasında da en çok bildiğiniz ve tahmin ettiğiniz gibi siyah öne çıkar. Siyah dar kesim bir elbise ya da kalem etekler kurtarıcı olarak görev yapar. Bunun yanında koyu renkleri tamamlayan modelleri desenli olarak da seçebilirsiniz. Ancak desenli model seçiminde büyük şekillerin olmamasına dikkat etmek gerekiyor.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Davetlerde tercih edilen abiye elbiseler en çok bu zamanda zayıf göstermeleri gereken parçalardandır. Özellikle kilo problemi yaşayan hanımlar için zayıf gösteren abiyeler kurtarıcı oluyor. Dar kesim abiyeler her zaman zayıf gösterirler. Bunun yanında siyah renk tercihi de zayıf gösteren modellerde sıklıkla kullanılır.

Etek seçimlerinde ise boy en önemli etkendir. Yanlış yaptığınız bir seçim sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir, aynı şekilde daha zayıf da gösterebilir. Dizde biten etekleri ya da uzun etekleri tercih etmek en doğru seçenek olacaktır. Kalem eteklerde de genellikle diz hizası uygun görülür. Diz üstündeki etekler, dikkati kalın olan üst bacaklara çeker. Bu da hoş bir görüntü yaratmadığı gibi istediğiniz görünümü de sağlamanız pek mümkün olmaz.

Abiye seçerken elbisenin ne renk olacağı hiç önemli değildir. İstenen renklerde veya renkte olabilir. Ancak renk seçeneği biraz fazlaysa örneğin elbise 2 veya 3 renkten oluşuyorsa bu renklerin çok fazla dağınık ya da alacalı olmamasına dikkat edilmelidir. Dar bir üst seçimi omuzları daha geniş göstereceği için alt taraf daha dar duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.