Moda Model

Zara Yelek Modelleri

10.11.2018
1.190
Zara Yelek Modelleri

Sonbahar mevsiminde çok fazla tercih edilen Yelek Modelleri kışa girerken çok fazla tercih edilir. bu anlamda çok kullanılan modeller hem erkek hem de kadınlar tarafından severek tercih edilirler. Bu da yeni kombinlerin farklı tarzların meydana gelmesini sağlayarak hoş bir tamamlayıcı olarak kullanılır. Şişme yelekler spor kıyafetlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Özellikle de sonbahar dönemlerinde. Zara tasarımları arasında birbirinden şık ve güzel modeller yer alıyor. Bu şekilde herkesin zevkine uygun modeller de bulunuyor.

Yelek Modelleri canlı renkler, soft renkler ve desenleri içinde barındırıyor. Bu yüzden de kıyafetlere uygun ve yakışan türde modelleri bulmak kolay olur. Hem kotlarla hem de dar paça ve boru paça pantolonlarla kombinlenebilmekte. Bu nedenle de çok sevilerek ve beğenilerek tercih ediliyor. şişme yelekler bazen ilkbahar döneminde de kullanılır. Bu defa tişörtlerle kombinlenerek daha rahat kombinler meydana getirir.

Yelekler yeni sezonda erkekler için daha çok koyu tonları içinde barındırıyor. Bu yüzden canlı renkler arasında daha çok kadınların tercihleri arasında yer alıyor ve buralarda daha çok kullanılıyor. Ama kırmızı ve mavi genelde hem kadın hem erkeklerin yelek renkleri arasında yer alıyor. Aynı şekilde tonları da. Ancak kamuflaj desenli modeller de son dönemde yelekler erkeklerin gözdesi konumuna geldi diyebiliriz. Kot ve keten pantolonlarla kolaylıkla kombinlenebilmektedir.

Yelek Modası 2019

Yelek seçimlerinde kombin en önemli detaydır. Seçim yapılırken kullanışlı olması en önce dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Bu durumda kombin seçeneği çok olacaktır.  Yelek alırken dikkat edilmesi gereken ilk kural yeleğin ne ile kombin edilmek istendiğidir. Yelek tek başına küçük bir parça olmakta ancak başka kıyafetler ile kombin edildiğinde bir bütünlük sağlamaktadır.

Yelek için aynı zamanda kıyafet aksesuar diyebiliriz. O sebeple tarzınız ve kombin yapmak istediğiniz kıyafetlere göre seçim yapmak severek ve rahatlıkla kullanım sağlamak açısından önemlidir. Şişme yelekler dışında deri yelekler de çok fazla tercih edilir. Bu şık modeller en çok kadınlar tarafından kullanılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.