Moda Model

Zara Blazer Ceket Modelleri

22.11.2018
800
Zara Blazer Ceket Modelleri

Sokak modasının da en önemli parçaları arasında yer alan bu modeller genellikle kot pantolonlarla ve jeanlerle kombinleniyor. Biraz şıklık katmak adına topuklu ayakkabılarla kombinlenerek yeni tarzlar yaratmaya olanak sağlıyor. bu şekilde yeni bir trend oluşması da kolaylaşıyor. Zara Blazer Ceket Modelleri daha çok sonbahar başlarında ve ilkbaharda tercih ediliyor. Sezon sonu fiyatlarına blazer ceketler de dahil oluyor.

Blazer Ceket modelleri son dönemde modada çok fazla yer almaya başladı. Bunun en basit nedenlerinden biri çok şık bir kombine olanak sağlamaları. O yüzden kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Aslında spor olmaları nedeni ile sokak modasında da sıklıkla kullanılır. Bu anlamda farklı renklerdeki modelleri Zara’nın koleksiyonunda bulmak mümkündür. Bu şekilde kombinleri tamamlamak daha kolay ve güzel olacaktır.

2019 Maskülen Blazer Ceket modelleri

Kadınlar blazer modelleri çok seviyor. Özellikle geçiş dönemlernde çok şık br kombin tamamlayıcısı olduğundan kullanımı da kolay e rahat. Hem klasik hem de spor kombinler yaratmaya olanak sağlayan blazer ceketler, Zara mağazalarında da şu dönemde düşük fiyatlarda kolayca bulunabilir. Bu şekilde sezon sonu indirimlerinde yine Zara gibi bir markadan çok uygun fiyatlara bu modelleri elde etmek kolay ve hızlı olacaktır.

Blazer Ceket Modası Zara 2019

Soft renklerin yumuşaklığı sadelik ve doğallık katarak kombinlerde şık bir rüzgar estirecek. Bu modellerin çoğunda kısa ve dar kesimli modeller dikkatleri çekiyor. Bu modeller kış ve yaz aylarında kombinlenme imkanı sağladığı için hem çok beğeniliyor hem de çok tercih ediliyor. Daha çok erkek modelleri olarak ortaya çıkan ve sonrasında kadınların daha çok tercih ettiği bir model olarak yer alan blazer ceketlerin tarihi çok eskiye dayanıyor.

Bu modeller İngiliz kraliyetinde donanma için resmi kıyafet olarak belirlendiği için erkeklerin kullandığı modeller olarak karşımıza gelirler. Bu nedenle de ilk olarak bu şekilde hayatımıza girip devamlılığını sürdürmüş. Bu şekilde ünlü bir model olarak gelen ve günümüzde de çeşitleri ile dikkatleri toplayan blazer ceketlerin kadife kumaş modelleri kış ayları için çok uygun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.