Moda Model

Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2020

05.01.2019
196
Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2020

Yüksek Bel Pantolon modelleri özellikle de crop top modellerle çok fazla kombinlenen ve yine gömleklerle içe sokularak rahatlıkla giyilen modeller arasındadır. daha çok sokak giyiminde kullanılmaktadır ama pantolonun kumaşına göre durum elbette ki değişir. Bu nedenle de kot pantolonlar için konuşulacak olursa, tişörtlerle ya da ince kolsuz bluzlarla içine sokulacak şekilde kombin yapılan yüksek bel pantolonlar beyaz salaş tişörtlerle de rahatlıkla uyum sağlayabilirler. Biraz daha resmi bir hava yaratmak için ise yine salaş bir gömlek ile içine sokulması kaydı ile rahatlıkla, kolaylıkla kullanılabilir. Altına her zamanki gibi kot pantolon kullanılacağı gibi aynı zamanda topuklu burnu açık herhangi bir ayakkabı ile de kombin yapmak mümkün olur.

Yüksek Bel Pantolon lar hem günlük hem de davetlerde kullanılabilecek modellerdendir. Gömlek ve bluzlarla kombinlenmeye çok müsait olan bu pantolonlar salaş tarzdaki düz tişörtlerle de kombinlenebilirler. Yüksek bel pantolonların aslında tercih sebebi olarak ana maddesinde bacak boyunun daha uzun görünmesi yatar. Ancak bu konuda orantı hakimiyeti çok önemlidir. Bu anlamda da gömlek kullanılacağı zaman tercihler arasında V yaka gömleklerin olması doğru bir tercih olacaktır.

Crop top modeller kombinlenme anlamında yüksek bel her türlü yüksek bel model ile kombinlenebilecek rahat bir kombine sahiptir. Bu modeller yaz ve ilkbahar aylarında daha çok tercih edilirken kış aylarında da kullanan hanımlar vardır.

2020 Yüksek Bel Jean Modası

Son zamanlarda Jeanlere olan ilgi çok fazla olması ile dikketleri topluyor. Bu modellerin arasında da yüksek bel pantolonlar yer alıyor. Kot jeanler arasında mom Jean gibi 80’ler modasının işlendiği pantolon ürünlerinde yüksek bel modellere rastlamak mümkündür. Bu gerek dar paça gerek boru paça gerek de İspanyol paça olsun fark etmez.

Birçok pantolon türünde yüksek bel modasına uygun formlar görebilirsiniz. Bu da aslında güzel bir seçenektir. yüksek bel pantolonları kullanmak şıklık sağladığı gibi aynı zamanda avantaj da sağlar. fiziksel anlamda daha uzun bacaklı görünmek isteyen hanımların tercihleri arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.