Moda Model

Yeni Sezon Bermuda Şort Modelleri

16.07.2020
529
Yeni Sezon Bermuda Şort Modelleri

Yaz aylarının ortasında olduğumuz bugünlerde sıcak havaları çok yoğun bir şekilde yaşamaktayız. Bu aylarda çoğu zaman çalışmaktan tatil yapmaya maalesef fırsat bulamıyoruz. Şehir hayatında oradan oraya koşturuyoruz. Ve genellikle büyük şehirlerde sıcağın yanına bir de nem ekleniyor. Durum böyle olunca da insanlar ne giyeceklerini şaşırıyorlar. İşte böyle zamanlarda yaz ayları için kurtarıcı parçalar var. Elbiseler ve eteklerden sonra yeni sezon şortlar moda olmaya başladı. Artık kadınlar için hem şehir hayatında hem de yazlık yerlerde kullanılabilecek çok güzel modeller çıkmaya başladı. Aslında daha önce de mağazalarda yerini alıyordu bu şortlar ancak tam olarak bu sezon trend oldu diyebiliriz. Merak ettiyseniz size detaylı olarak yeni sezon bermuda şort modellerinden bahsedelim hemen.

Şortlar çoğu zaman karşımıza kot kumaşından yapılmış kısa modeller olarak çıkıyordu. Ancak işin için yaratıcılık girmeye başladığından beri farklı kumaş ve modellerde şortlar görmeye başladık. Kumaş konusuna değinecek olursak eğer, kotun yanı sıra keten, şifon, viskon ve paraşüt kumaş şortlar bu sene çok kullanılıyor olacak. Modellerde ise bermuda, şort etek, beli lastikli ve mom modeller kendini göstermeye başladı. Normalde bermuda şortlar ara boy olduğu için çok fazla tercih edilmiyordu, ancak bu sezonun trendlerinden biri oldu diyebiliriz. Bermuda şortları her kumaştan bulabilirsiniz. Keten, şifon ya da kot olarak birçok seçeneği mevcut. Bermuda şortların yanı sıra şort eteklerde bu sezon çok fazla tercih ediliyor.

Yeni Sezon Bermuda Şort Modellerinde Sevilen Markalar

Bu sezon, yazın en sevilen şort modellerinden biri olan bermuda şortlarda, en çok tercih edilen markalardan bahsedeceğiz sizlere. İlk başlarda alışmakta güçlük çekseniz de bir süre sonra gözünüze güzel gelmeye başlıyor. Aslında bermuda dediğimiz şortların halk arasında bildiğiniz bir ismi daha var. Normalde kapri olarak tanımlanıyor. Ama kapriyle boy olarak bazı farklılıkları mevcut. Gelelim en güzel bermuda şortları ya da şort etekleri bulabileceğiniz markalara. Uygun fiyatlı bir şeyler düşünüyorsanız, ilk olarak Koton, DeFacto, LC Waikiki ya da Trednyol gibi markalara bakabilirsiniz. Aynı zamanda Addax ya da butiklerde size bu konuda yardımcı olacaktır. Bunlardan sonra Mango hem kalite hem de modern görüntüsüyle bermuda ya da şort etekler için en çok bakılan marka. Yargıcı, OXXO, İnditex Grubu, Beyyoglu gibi markalardan istediğiniz model ve rengi bulabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.