Moda Model

Yeni Evlenecekler İçin Salon ve Oturma Odası Takımları

28.10.2017
1.175
Yeni Evlenecekler İçin Salon ve Oturma Odası Takımları

Yeni Evlenecekler İçin Salon ve Oturma Odası Takımları

Evimizi zevkimize göre dekore etmek oldukça zordur. Her aradığımızı kolayca bulamıyoruz, bulsak da bütçemize uygunluğunu düşünüyoruz. Hele ki yeni evlenecek çiftler için bu çok daha zor. En başta düğün telaşları var. Zaten bir koşuşturmanın içinde oluyorlar ve koşuşturma sırasında evlerine yeni alacakları uygun eşyaları arayıp bulmak oldukça zamanlarını almakta. Bu yüzden sizler için yeni çiftlerin zevklerine ve bütçelerine uygun olacağını düşündüğümüz salon ve oturma odası takımlarını inceledik.

Yeni evlenecek çiftler, eskilere oranla artık daha modern ve sade salon takımlarını tercih ediyor. Gençlerin çoğu süslü, taşlı ve gösterişli eşyalar yerine, daha fresh, rahat ve modern tarz arıyor. Bu tarz modelleri artık bulmak zor değil. İstekler değiştikçe firmalar arz-talep dengesine göre ürün piyasaya çıkarıyor ve bunda gerçekten çok iyi olan firmalar var. Şimdi hep birlikte yeni moda, salon ve oturma odası takımlarına bir bakalım.

Deri Ve Ahşabın Uyumu

Derini ürünleri hayatımızın her köşesinde görmek mümkün. Özellikle deri ve ahşabın uyumu, bulunduğu ortama oldukça modern ve şık bir hava katıyor. Gördüğümüz bu model, hem sadelikten yana olanlar için hem de rahatına düşkün olanlar için çok ideal. Ayrıca deri koltuklar temizlik açısından oldukça rahat olması bakımından kadınların tercih ettiği modellerin başında geliyor.

Modern Ve Sadelik

Gördüğümüz kadarıyla artık gençlerin ilgisi renkli ev eşyalarında. Koltuk takımlarının renkli olması eve çok farklı bir hava katıyor. Kahverengi ahşap ayaklar ile turkuaz modern koltuklar harika bir görüntü oluşturuyor. Eğer koltuklarınızı canlı renklerde seçecekseniz diğer eşyalarınızı oldukça sade seçmeye özen gösterin.

Spor Ve Konforlu

Açık ve koyu kahverengi ile mavi kare desenli oturma odası takımı daha çok spor görünüm sevenlerin tercihi. Eğer sizlerde rahatını çok düşünenlerdenseniz, bulunduğu her ortama ferah ve aydınlık hissini veren bu takımı seçebilirsiniz.

Geleneksel Ve Modern

Yeni evlenen çiftler arasında geleneksel takımlardan vazgeçemeyenler olabilir. Onlar içinde geleneksel ve modern çizginin birleşmiş hali olan bu takımı önerebiliriz. Gri ve toz pembe renginin sıcak bir ortam oluşturduğu bu oturma grubu ile mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz.

Klasik Tarz

Pembe ve krem renginin bir arada kullanıldığı bu çizgili oturma grubu ahşap ayakları ile klasik ve şık olması bakımından sık tercih edilenlerden. Sizler de hem klasik olsun hem de modern görünsün diyorsanız bu oturma grubu tam size göre.

Bahar Havası

Tam bir bahar havasını yaşatan neon renklerden oluşan bu takım evinize oldukça canlı bir hava katacaktır. Bu yıl çok fazla canlı renklerden oluşan modeller göreceğiz.

Vintage Tarz

Mor ve mavinin harika uyumuyla birleşen vintage tarzı modeller, her yıl oldukça fazla ilgi görüyor. Ayrıca bu yıl desenli modeller de yaygın. Berjerde ki desen ve koltuğun uyumu, vitange tarzı sevenler için iyi bir seçim olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.