Moda Model

Yazlık Şapka Modelleri

15.04.2019
924
Yazlık Şapka Modelleri

Şapka Modelleri yaz döneminde birçok kişide rastladığımız aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu nedenle de farklı tasarımlarda ve yaz mevsimine uygun şekillerde görebiliriz. Şapkaların kasketli olanları aslında yaz aylarında en sık rastlanan modeller arasında yer alıyor. Bu nedenle hem kadın hem erkek her yaş grubunda rastlayacağımız tek model kasketliler diyebiliriz. Yaz ayları yaklaştıkça artan diğer bir şapka modeli ise fötr şapkalar. Bu modeller birçok kişide yine genç, yaşlı, kadın ve erkek demeden herkes tarafından kullanılıyor.

Yaz aylarında özellikle plajlarda fötr şapkalar çok fazla rastlanan modeller arasında yer alıyor. Yine plajların olmazsa olmazları: hasır şapkalar. Hasır Şapka Modelleri hanımların en sık kullandığı modeller arasında büyük ya da küçük fark etmeksizin fiyonklu modeller en çok tercih edilenler arasında başı çekiyor. Yeni tasarımlara yer verilen ve aynı zamanda farklı modelleri de içinde barındıran şapkalar gün geçtikçe yeni tasarımlarını da içinde barındırıyor.

Beyaz, kahve ve sarı tonları en çok kullanılan renkler arasında. Ama bunlar daha çok hasır şapkalarda kullanılan renkler arasında. Ama kasketli modeller için ne renk isterseniz o renk modeli bulmak mümkün. Şimdilerde kasketli şapkalarda tam tepe kısmında ponpon detayları da yer alıyor. Bu detay aslına bakılırsa 2018 sezonundan miras diyebiliriz. Yine kasketli şapkalarda zımba ve taşlı ya da incili modeller de dikkat çeken tasarımlar arasında yer alıyor diyebiliriz.

Şapka Modası 2019 Yaz

Melon şapka modelleri; Bu modellerde erkeksi bazı özellikler olsa bile kadınlara çok yakıştığını kimse inkar edemez ve kot pantolonlar ile beraber çok iyi bir uyum içinde olmaktalar. Etkili bir görünüm isteyen ama basitlik sevenler için aradığı model burada olabilir.

Geniş şapkalar; sıcak yaz aylarında sizi bunaltmak yerine geniş ve rahat şapkalar sizlere çok daha iyi gelir. Rahatlık arayanlar için ideal bu modellerde şıklıktan çok salaş bir duruş vardır.  Eğer sizde yazın sıcaklığında konforu arayanlardan biriyseniz bu modelleri deneyebilirsiniz. Kovboy şapkalar ise birbirinden iddialı kombinleri tamamlamak için seçilebilecek en iyi parçadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.