Moda Model

Yazın En Çok Tercih Edilen Mayolar

15.06.2020
572
Yazın En Çok Tercih Edilen Mayolar

Yaz aylarına giriş yapmamızla birlikte deniz sezonu da artık tamamiyle açılmaya başladı. Şehirde yaşayan insanlar kalabalık ve kaostan biraz da olsa uzaklaşmak için soluğu sahil kasabalarında, otellerde ve beachlerde aldı. Valizlere eşyalar konuldu ve son kez bir şey unutmamak adına göz atıldı. İşte 12 ayın en keyifli zamanları olan yaz aylarına geldik diyebiliriz. Eğer tatile gidiyorsak ya da yazlığımız varsa oraya götürmek için hazırladığımız valizimizin içinde olmazsa olmaz bazı eşyalar vardır. Şortlar, etekler, tişörtler bir yana asıl önemli olan mayo ve bikinilerimiz. Sonuçta deniz sezonununda bir modası var. Onu takip etmek ve uyum sağlamak isteriz. Geçmişten günümüze baktığımızda yaz aylarında denize ya da havuza girmek için kadınların tercihi hep bikini olmuştu ya da çoğu zaman diyelim. Ancak son zamanlarda mayo trendi bikiniyi biraz da olsa geri de bırakmayı başardı. Durum böyle olunca sahillerde farklı model ve tarzdaki mayoları sık sık görmeye başladık. Gelelim en çok tercih edilen mayolar konusuna.

Aslında mayo denildiğinde aklınıza göbek kısmı kapalı sırt kısmı açık olan klasikleşmiş modeller gelebilir. Ancak yaratıcılık ve yetenek işin içine girdiğinde birçok marka çok farklı mayo modelleri üretebiliyor. Son zamanlarda hem göğüs dekoltesi hem de sırt dekoltesi olan mayolar yazın vazgeçilmezi haline geldi. Bunların yanı sıra belden kuşaklı ya da tek kol mayolarda çok seviliyor. Boyundan bağlamalı ve halter yaka mayolarda bu modelleri takip ediyor. Desen olarak da çiçek ya da geometrik şekiller mayo modellerinde çok kullanılmaya başladı.  En çok tercih edilen mayolar konusunda bir diğer model ise mayokini şeklinde olan mayo modelleri. Renk konusunda da mayolar bu sene çeşitliliğini fazlasıyla arttırdı. İstediğiniz her renk, model ve deseni bulma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

En Çok Tercih Edilen Mayolar ve Fiyatları

Mayo konusunda renk, desen, model kadar önemli olan bir konu daha var. O da tabi ki fiyatı ve kalitesi. Kalitesi ne kadar iyi olursa mayo o kadar kullanışlı ve sizin için uzun ömürlü oluyor. Hem uygun fiyatlı hem de biraz uzun ömürlü olsun istiyorsanız Koton, DeFacto, Penti ya da H&M gibi markalara göz atabilirsiniz. Kalitesi daha iyi olsun ayrıca fiyatta biraz fazla olabilir diyorsanız eğer Oysho, Yargıcı, Calzedonia, Less Is More, Marlo and Marco ya da Joinus gibi markaları tercih edebilirsiniz. Ama eğer diyorsanız mayo konusunda marka ve kalite benim için desen ve modelden daha önemli, o zaman size seveceğiniz birkaç markadan bahsedelim. Zimmermann mayo ve bikini konusunda çok fazla model, desen ve renk seçeneğine sahip. Asla pişman olmazsınız ve uzun ömürlü kullanım sağlarsınız. Aynı zamanda Network, Beymen ya da dünya markaları da istediğiniz mayo kalitesini size sunacaktır. Tercih tamamen sizin artık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.