Moda Model

Yaz Düğünlerinde Kombin Nasıl Yapılır?

Yaz Düğünlerinde Kombin Nasıl Yapılır?

Yaz Düğünlerinde Kombin Nasıl Yapılır merak ediyorsan doğru yerdesin. Kış düğünlerinden çok daha farklı olan yaz düğünleri kıyafet konusunda da oldukça geniş bir skalaya sahip. Düğün yaz olduğu için sıcak hava sayesinde istediğini çok daha rahat giyebilir ve çok farklı kumaşlar tercih edebilirsin. Kesinlikle her yer için abiye giymen gerektiğini düşünmüyoruz. Aksine mekâna göre bu kombinler oldukça değişebilmektedir. Aynı şey tabii ki erkekler için de geçerlidir. Düğün özenmenizi gerektiren bir düğünse o zaman takım elbiseleri ya da fit takımları tercih etmeniz gereklidir. Şimdi sizlere hem kadınlar hem de erkekler için yaz düğünlerinde neleri tercih edebileceklerini anlatalım.

Yaz Düğünlerinde Kombin Nasıl Yapılır?

Yaz Düğünlerinde Kombin Nasıl Yapılır?

Yaz düğünlerinde kombin nasıl yapılır hemen anlatmaya başlayalım. Yaz düğünlerinde pek çok kişi kendilerini serin ve bir o kadar da şık tutacak elbiseleri veya takımları seçmek ister. Ancak kadın giyiminde mekân oldukça önemlidir. Eğer kır düğününe gidip yaz havasını iyice yaşayacaksanız o zaman size uçuşan ince elbiseleri tercih ederiz. Ağır abiyeler kır düğünü için çok ağır olacaktır. Bunun yerine çiçek desenleri olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Mini ya da midi olması fark etmeden vücudunuza tamamen yapışmak yerine salınacak kadar bol olan elbiseleri tercih etmenizi öneririz. Eğer düğün sahiplerinin çok yakın akrabası değilseniz ve elbise giyme havanız da yoksa o zaman tulum giyebilirsiniz. Son dönemin popüler düğün kıyafetlerinden olan tulum oldukça şık olmanızı sağlayacaktır.

Tarihi bir mekânda yapılacak düğüne katılacaksan o zaman ona uygun kıyafetler giymen gereklidir. Örneğin dantelli bir abiye giyebilirsin. Tarihi mekânda yapılan düğünde kır düğününde göre daha ağır ve zarif görünmen gereklidir. Buna uygun bir makyaj ve saç modeli de yapmayı unutmamalısın. Eğer kiloların kollarında çok belirginse o zaman kollarını tülle kapayacak modeller tercih edebilirsin. Üzerinde süslemeleri de olursa oldukça zarif olacaktır. Sahil düğünü olacaksa o zaman tek parça elbise giymeni tavsiye ederiz. Eğer armut vücut hatlarına sahipsen o zaman A kesim bir elbise oldukça işe yarayacaktır. Bu sayede kalçan daha küçük görünecek ve elbisen bedenine daha güzel oturacaktır.

Yaz Düğünlerinde Kombin Nasıl Yapılır?

Yaz Düğünleri için Erkek Kombinleri

Yaz düğünlerinde ne giyeceğine karar vermek yalnızca kadınlar için değil erkekler için de oldukça zor bir karar. Düğünlerde pek çok erkeği bir gömlek ve pantolon hatta bir tişört ve kot pantolon gibi özensiz kıyafet tercihleriyle oldukça sık görmekteyiz. Unutmayın ne kadar değer verirseniz o kadar görünürsünüz. Bu yüzden erkekler giyinirken yalnızca bunları giymemeli aynı zamanda saat ve şapka gibi aksesuarlar da kullanmalıdırlar. Şapkayı özellikle tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni genellikle şapka kullanılmadığı için sizin oldukça dikkat çekeceğinizdendir. Ayrıca hali hazırda yaz düğünü olduğu için güneş gözlüğü de kullanabilirsiniz.

Pantolon ve tişört seçerken kumaşı oldukça önemlidir. Düğün mekânı neresi olursa olsun kot pantolon giymemelisiniz. Pantolon ve gömleklerin sizin bedeninize uygun ve kesimi biraz dar olan modeller olmasına dikkat edin. Pantolon kesimi her ne kadar dar olsa da özellikle paçalarının bacaklarınıza yapışmaması oldukça önemlidir. Bu kıyafet tercihlerinin üzerine bir tane ceket giymenizi tavsiye ederiz. Bu ceket pantolonunuzla aynı renkte olabilir ya da daha açık bir renkte de kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha şık bir görüntü elde edeceksiniz. Ceketinizin ön cebine çiçek ya da mendil koymanızı ise şiddetle tavsiye ederiz. Ancak çiçeği büyük seçmemeniz bu konuda dikkat etmeniz gereken bir başka nokta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.