Moda Model

Wayuu Çanta Modelleri

06.08.2018
2.460
Wayuu Çanta Modelleri

Vintage, Retro git gide modanın ortasına doğru ilerlerken yeni bir etnik görünümlü çanta modadaki yerini alıyor. Kolombiya kadınları tarafından üretimi yapılan bu çanta sık iğne tekniği ile örülerek farklı bir tasarım vermekte. Kolombiyalı kadınların 1-2 hafta sürecinde ortaya çıkardığı bu el emeği çantaların görünümlerine benzer bir çok üründe fabrikasyon olarak dışarıda satılmaktadır. Teknik aslında daha önceden anlattığımız Amigurumi modelleri ile benzer nitelikte. Onu örerken de bildiğiniz gibi parça parça bitirip en son birleştiriyoruz. Bu da aslında aynı şekilde önce alt tabaka sonrasında yanlar ve en sonunda tutamaçlar.

Wayuu Çanta Modası Trendi

Çanta aslında tüm tarzlara hitap eden bir çanta. Ancak yapılacak kombinin burada çok önemi var. Giyim tarzınıza uymayan bir çanta ise bunu asla kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. İllaha kullanacağım diyorsanız da sadelikten yana olun. Daha çok salaş hippi tarzlara hitap eden bu çantanın bir çok farklı modeli de bulunuyor. Wayuu Çanta Modelleri arasında en çok trend olanları en alt kısımda bulunan galerimizden inceleyebileceğinizi hatırlatırız.

Wayuu Çanta Nasıl Kombinlenir?

Birbirinden farklı bir çok kombini uygulayabileceğiniz bu çantada örnek gösterdiğimiz gibi eğer tarzınız hippi değilse bu çantayı denim kombinlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Böylece kendinize şık var avangart bir görünüş verebilirsiniz. Örnekteki gibi veya beyaz tshirt mom jeans kombinine oldukça uyacak bir wayuu çanta modeli seçebilirsiniz.

Wayuu Çanta Nasıl Kombinlenir?

 

Wayuu Çanta Nasıl Yapılır?

Bizlere en çok gelen sorular arasında Wayuu Çanta hangi iple örülür? ; bu sorunun yanıtını verecek olursak. Çantayı en kaliteli şekilde örebilmek için Etamin iplerini kullanabilirsiniz. Veya kalın seccade ipleri sizin işinizi görecektir. Başta da belirttiğimiz gibi Amigurumi oyuncak yapan kişiler bu örüm tekniğine hemen adapte olabilecektir. Eğer daha önceden böyle bir deneyiminiz yok ise. Model olarak daha çok az renkli ve sade çantalara yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizler için 36 dakika sürmekte olan yapım aşamalarını tek tek gösteren bir videoyu da buraya bırakıyoruz. Buradan örnek alarak sizde kendi istediğiniz renkteki çantayı yapabilirsiniz.

Wayuu Çanta Modelleri

Aslın başlığımızda vaat etiğimiz Wayuu çanta örneklerine gelecek olursak; sizi aslında birbirinden renkli çanta örneği ile baş başa bırakacağız ancak tekrar size hatırlatmam gerekirse yeni başlayanlar daha az renk çeşidindeki çantalara yönelirse daha iyi olacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.