Moda Model

Uzun Elbise Kombin Önerileri

01.09.2020
30
Uzun Elbise Kombin Önerileri

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere düğünlerde, nişanlarda ve başka davetlerde giyebileceğiniz uzun elbise kombin tavsiyelerinin yanında günlük hayatta da sıklıkla tercih edebileceğiniz uzun elbise kombin önerileri de vereceğiz. Bu şekilde oldukça şık bir görüntü elde edeceksiniz. Uzun elbise giyinmek için aşırı uzun olmanıza gerek olmasa da çok kısa iseniz o zaman uzun elbise modelleri sizi olduğunuzdan kısa gösterebilir. Bu yüzden topuklu ayakkabı ile giymenizi tavsiye ederiz. Özellikle görselimizde de gördüğünüz gibi bahar ya da yaz aylarında sandalet topukluları tercih edebilirsiniz. Uzun elbise kombinleri yalnızca yazın değil kışın da yapılabilmektedir. Kış aylarında çizme ya da bot tercih edebilir ve kazaları engellemek için ince topuk yerine kalın ya da dolgu topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Uzun Elbise Kombin Önerileri

Uzun Elbise Kombin Önerileri

Uzun elbise kombin öneriler için ilk tavsiyemiz eğer kısaysanız o zaman midi boy elbiselere ya da bileğinizden birkaç parmak yukarıda eteği biten elbiselere de bakmalısınız. Bu şekilde elbise giyinmek bacağınızda biraz olsun açıklık yapacaktır ve bu da sizi biraz daha uzun gösterebilir. Özellikle kış ayları için bu elbiselerinizi kalın topuklu botlarla destekleyebilirsiniz. Kış ayları için baskılı elbiseleri de oldukça tavsiye ederiz. Bunun nedeni ayakkabılar genellikle yaz aylarına göre daha kısıtlı renk seçeneğiyle üretilmektedirler. Yani siyah bir bot ya da çizme sayesinde bütün kıyafetlerinizi rahatça kombinleyebilirsiniz.

Yaz ayları için ise daha çok tek renk veya baskı varsa bile yazı çağrıştıracak şekilde olan elbise modellerini tercih etmenizdir. Bu şekilde ayakkabı seçeneğinizin daha çok olacağını unutmamak gerek. Yaz aylarında giyeceğiniz uzun elbiseler yakası açık olacağı için kolye takmanızı öneririz. Ayrıca bu kolye ile uyum sağlayacak küpe, saat, bileklik gibi aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında uzun elbise genellikle rahatlığı için tercih edilmektedir. Sizler de bu yüzden tercih ettiyseniz o zaman çanta olarak sırt çantası tavsiye ederiz. Hem daha çok eşya koyabilir hem de elinizde ağırlık yapmayacaktır. Ancak fazla eşya koymak istemiyorsanız o zaman küçük çanta modellerine de bakabilirsiniz. Yine oldukça şık görüneceğinize eminiz.

Uzun Elbise Kombin Önerileri

Tesettür Uzun Elbise Kombin Tavsiyeleri

Tesettürlüler elbise konusunda tesettürlü olmayan kadınlara göre oldukça şanslı. Bunun nedeni onlar için üretilen elbiselerin hepsi uzun modeller olmasıdır. Bu yüzden uzun elbise konusunda yaz kış fark etmeksizin her zaman daha çok seçenekleri bulunmaktadır. Tesettür uzun elbise önerisinde bulunurken özellikle kış aylarında koyu ve kalın kumaşlı tesettür elbiselerden kaçınmanız gerektiğini söylememiz lazım. Ayrıca fazla dikilmiş ve vücuda tam oturan elbise modelleri de soğuk günlerde giyilmeye daha uygun. Bunun nedeni yazları hava zaten sıcak olduğu için efil efil esen ve sizi ferah tutacak kumaşlar giymeyi istemenizdir. Ancak kalıbı vücuda tam oturan elbise modelleri bunu sağlayamamaktadırlar.

Özellikle yaz aylarında açık renkli ve baskılı elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçekli modeller ağırlıkta olup dikine çizgili ya da yatak gibi pek çok farklı desenli tesettür uzun elbise modeli bulmak mümkündür. Kendinize en uygun olan elbise modelini tercih edin. Elbisenizi kombinlemek için yapabileceğiniz en güzel hareket tabii ki eşarp renginizi ayarlamak olacaktır. Elbisenizin rengiyle aynı olmasına gerek yok. Diyelim mavi sade bir elbise giydiniz. O zaman beyaz bir eşarp takabilirsiniz. Bu şekilde hem yaz renklerini kendinize uygulamış olursunuz hem de daha canlı bir görüntü elde etmiş olursunuz. Ayrıca sırt çantası ya da yandan çanta takmayı tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.