Moda Model

Uzun Bob Saç Modelleri

Uzun Bob Saç Modelleri

Her yıl değişen saç modasına yetişmek biraz zor. Özellikle de saç modellerinin fazlalığını düşündüğümüzde adeta hepsi birbirinden güzel. Geçen sene her ne kadar kısa saç modelleri moda olsa da bu sene birinci sırayı kesinlikle uzun bob saç modelleri alıyor. Özellikle de zarifliği ve güzelliği ile adeta bizi büyüledi. Her kıyafete kolaylıkla kombin yapılması, bere ya da şapka gibi aksesuarın altında çok şık durması eminim sizin de hoşunuza gidecektir. Özellikle de her yüz şekline ait bir modeli olan bu uzun bob saç eminim sizin de hoşunuza gidecektir.

Öncelikle uzun bob saç modelleri nasıl ondan bahsedelim. Doğru bir bakımla enerjinizi arttıracak olan uzun bob saç modelleri adeta görenleri kendine büyülüyor. Eğer bunalıp saç rengini ya da saç modelini değiştirmek istiyorsan ilk adresin kesinlikle uzun bob saç olmalı. Hem yüzünü güzelleştiriyor hem de çok havalı bir tarza sahip oluyorsun. Onun dışında da eğer değişik şeyler denemek istiyorsan uzun bob saç modelini kakülle ya perçemle küçük bir dokunuş yapabilirsiniz. Uzun bob saç modelleri ten rengine göre değişiklik gösterse de genellikle açık saç renklerinde ayrı bir güzellikte durmaktadır. Özellikle aklınızda sarı kullanma fikri var ise bu fikri uzun bob saç modelini kestiğiniz zaman kullanabilirsiniz. O zaman hangi yüz stili hangi saç modelini denemeli bakalım.

Uzun Bob Saç Modelleri

Yuvarlak Yüz Hatlarına Uyumlu Uzun Bob Saç Modelleri

Eğer yuvarlak yüz hattın varsa kesinlikle katlı bob saç modelini denemelisin. Hem yüzünün şekli değişecek hem de daha havalı görünmeni sağlayacak. Yüzüne bir olgunluk geleceğinden emin olabilirsin. Yalnız burada dikkat edeceğin kısım saçını şekillendirmek. Saçını kullanırken kesinlikle ortadan ayırmak yerine saçını yana atmalısın. Perçem seviyorsan eğer daha havalı bir görünüm için saçına perçem kestirerek saçını dağınık bırakmalısın. Bu saç modelini kullanırken eğer perçem kullanacaksan saçının dalgalı olduğuna ve sürekli olarak kabarık olduğuna dikkat etmelisin. Böylece daha tarz bir görünüme sahip olabilirsin.

Uzun Bob Saç Modelleri

Kareli Yüz Hattına Sahip Olanlara Yakışacak En Güzel Saç Kesimi

İddia ediyoruz yüz hattın eğer kareliyse saç modeli bulmak senin için inanılmaz zor. Ama sana kurtarıcı bir saç modeli getirdik. Tam omuz hizasında bu uzun bob saç modeli sana çok yakışacaktır. Ne çok kısa olmalı ne de çok uzun olmalı. Ayrıca sende yuvarlak yüzlüler gibi ortadan ayırmak yerine saçını kenara atmalısın. Ama sen dalgalı kullanmak yerine düz saç modeli şeklinde kullanmalısın ki yüz hattın daha çekici görünsün. Çok şık duruşu olan bu uzun bob saç modeli sana çok yakışacağından hiç şüphemiz yok.

Uzun Bob Saç Modelleri

Dikdörtgen Yüz Şekline Sahip Olanlar Uzun Bob Saç Modelleri Nasıl Kullanabilir?

Eğer uzun ve köşeli yüz şeklin varsa aslında tam olarak sana ne yakışıyor ne yakışmıyor farkındasındır. Ama kesinlikle bu uzun bob saç modeli sana çok yakışıyor. Hem çok zarif görünüyor hem de çok havalı oluyorsun. Burada eğer ki daha farklı bir görünüm istersen katlı bir şekilde kesilmiş olan uzun bob saç modelini kullanabilirsin. Omuzların biraz daha aşağısında bitmesi senin yüz şeklini daha da güzelleştirecek ve sana farklı hava katacaktır. Eminim sizde kendinizde çok güzel durduğunu fark edeceksindir. Burada size ikiye ayırın ya da yan tarafa atın diyemem. Çünkü iki şekilde de saçınız çok havalı olacaktır. Fakat daha hoş görünüm için perçem kesmeniz ve saçınızın kabarık bir görünümde olması saçınızı daha da güzelleştirecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.