Moda Model

Under Armour Ayakkabı Modelleri

19.07.2018
859
Under Armour Ayakkabı Modelleri

Teknolojik spor giyim ürünler üreten Under Armour geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına girmişti. Nike, Adidas gibi geleneksel spor giyim markalarına kısa sürede rakip olmayı başaran Under Armour oldukça farklı spor kıyafetlere sahip. Yüksek performans sağlayan spor kıyafetler kısa sürede spor severlerin ilgisini çekmeyi başardı. Under Armour ayakkabı modelleri Türkiye’de çok fazla ilgi gördü ve sevildi. Curry serisindeki ayakkabıları herkesin ayağında görebilirsiniz. Sporcular ile birlikte tasarlanan Curry ayakkabılar çok şık göründüğü ve günlük kullanıma da uygun olduğu için çokça tercih ediliyor.

Beyaz Spor Ayakkabı Modelleri

Genellikle basketbol, futbol takımlarına ayakkabı üreten Under Armour daha günlük ve konforlu seçenekleri ile Türkiye’de de çok sevildi. Eğer spor için bir ayakkabı arıyorsanız kesinlikle bu markayı tercih edebilirsiniz. Under Armour SpeedForm giyebileceğiniz en hızlı ayakkabı olabilir. Kumaşı nedeniyle ayağı çorap gibi saran ve ağırlık yapmayan ayakkabı sadece 170 gram. Eğer uzun süreli koşulara çıkıyorsanız bu ayakkabı modeli ile çok rahat edebilirsiniz.

Under Armour Ayakkabı

Under Armour Ayakkabı Modelleri

Özellikle sporla uğraşan ve yakından ilgilenen birisiyseniz bu markayı duymuş olabilirsiniz. Decathlon gibi spor ürünleri satan mağazalarda bu ayakkabı markasını duymuşsunuzdur. Hafif koşu ayakkabıları ile Adidas ve Nike’tan çok daha ileride yer alıyor. Dayanıklı malzemeden üretilen ayakkabılar uzun süre giymeye müsait. İleri teknoloji ürünleri kullanarak tasarlanan spor ayakkabılar koşu için oldukça uygun. Markanın geçtiğimiz yıllarda çıkarmış olduğu Bandit 3 isimli ayakkabısı da oldukça rağbet görmüştü. Kusursuz bir tasarıma ve sahip olan Bandit 3 sanki ayağın bir uzantısıymış gibi hissettiriyor. Dikişsiz topuk bulunan Bandit 3 modeli ayağa daha rahat oturuyor ve her hareketinizle esneyen bir yapıya sahip.

Mavi Koşu Ayakkabı Modelleri

Eğer spor yapmaya yeni başladıysanız daha temel düzeydeki ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Yürüyüş ayakkabıları uzun yürüyüşlere çıkmak için oldukça idealdir. Ayağınızı yormayan ayakkabı modelleri ile rahatça yürüyebilirsiniz. Eğer minimalist koşu ayakkabısı arıyorsanız bu markaya kesinlikle bakmalısınız. Minimalist koşu ayakkabıları size çıplak ayakla koşuyormuş gibi bir his verir. Under Armour markasına ait olan pek çok minimalist ayakkabı modelinden birisini seçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.