Moda Model

Tüm Cilt Tiplerine Uygun Güneş Kremi

24.06.2020
524
Tüm Cilt Tiplerine Uygun Güneş Kremi

Güneşli havalar, hepimizin içini açan, günümüze ekstra enerji katan havalardır. Güneş gördüğümüz an kendimizi dışarı atmak ve olabildiğince çok gezmek isteriz. Sadece bunlarla sınırlı da değil. Yazın güneşli havalarda en sevilen şeyler tabi ki denize ya da havuza girmek. Sonra serin sulardan çıkıp güneşlenme faslı var bir de. Ancak o kadar uzun süre güneşe maruz kalmak ne kadar doğru işte orası tartışılır. Vücudumuzun her vitamini orantılı bir şekilde alması gerekir. Güneş yani D vitamini de bunlardan biridir. Ancak biliyorsunuz ki her şeyin fazlası zarar. Güneş kremi sürmeden saatlerde güneşlenmeye kalkarsanız sonuçlarına da katlanmak zorunda kalırsınız. Oysa ki yanık acılarını ya da o rahatsız eden güneş lekelerini çekmemek için çok kolay bir çözüm var. Sadece güneşe çıkmadan süreceğiniz güneş kremleri sizi tüm bu olumsuzluklardan uzak tutar. İsterseniz birlikte tüm cilt tiplerine uygun güneş kremlerini biraz inceleyelim.

Güneşlenmek ya da güneşe uzun süre maruz kalmak hafife alınacak bir durum değildir aslında. Ama çoğu insan bronzlaşmak uğruna cildine ve vücuduna zarar verir. Normalde yaz tatiline gittiğinizde güneşlenme süresi 5-10 dakika arasındadır. Ancak 60 dakika boyunca güneşlenen insanlar çok. Bu da bir süre sonra sizin için sağlık sorunları yaratacaktır. Gelin en iyisi yaz tatilinizi hastane de geçirmemek adına güneş kremi ile kendinizi zararlı ışınlardan koruyun. Sizin için faydalı olacağını düşündüğümüz tüm cilt tiplerine uygun güneş kremlerinden bahsedelim hemen.

Tüm Cilt Tiplerine Uygun Güneş Kremi Markaları

Bünyesinde tüm cilt tiplerine uygun güneş kremi bulunduran birçok marka var aslında. Ancak siz iyi olan markalardan şaşmayın deriz. İçerisinde bulundurduğu ürünlere dikkat etmelisiniz. Sonrasında cildiniz ve vücudunuz için kalıcı sorunlar yaratmasın. Öncelikle cilt konusunda ilk akla gelen tabi ki La Roche Posay ürünleri oluyor. Hem fiyatları uygun hem de gerçekten çok etkili bir koruyucu. İlk olarak bu markaya bakmanızda fayda var. Shiseido da çok kaliteli ürünler arasında.  Avéne, Vichy, Bioderma ve Roc gibi markalarda sizi güneş yanık ve lekelerinden korumaya yardımcı olacak ürünlerdir. Unutmadan söyleyelim Klairs ve Darphin de iyi ve kaliteli markalardan biridir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.