Moda Model

Trend Çanta Modelleri

23.12.2018
879
Trend Çanta Modelleri

Her sezonda olduğu gibi 2019 sezonunun da trend parçaları arasında yer alan modellerden Çanta Modelleri 2019’u sallayacak modası ile dikkatleri üzerine topluyor. Bu modeller arasında en çok dikkat çekenler hasır modellerdir. Yaz aylarında trend olan bu çanta modeli şu an kış sezonunda tercih edilmeye devam ediyor. Bu senenin hitlerinden olan midi boy ve rengarenk çantalar mağazalarda yerini almaya başladı. Hemen eksikliğinizi gidermek ve iyi kalitede şık bir çantaya sahip olmak için geç kalmış değilsiniz.

Bel çantaları esiklerin modası olup çok zaman önceleri çok fazla kullanılan bir parçayken artık 2018 ilkbahar – yaz döneminde iyice popüler hale geldi. Aslında bu parça 80’li 90’lı yıllarda yaygın kullanılan bir parçaydı. Kendall Jenner ile beraber yeniden gündem olan bel çantaları 2018 yazında daha çok kullanılmaya başladı. Bu şekilde de çeşitleri arttı ve kullanılabilirliği de doğal olarak arttı. Şimdi doğal olarak 2019’da da karlımıza gelmeye devam edecek olan ürünler arasında yer alıyor. Ürünü incelediğiniz zaman farklı birçok modelinin farklı kumaşların ve renklerin olduğunu da görebilirsiniz.

Farklı trendlerin birbirini kovaladığı modeller arasında hayvan derisi desenleri de sıklıkla 2019 yılı ile birlikte devam ediyor. Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan çantalar leopar deseniyle birleşince siyah ve kırmızı olan her kıyafetle şık bir birliktelik sağlayarak uyum yakalayacaktır. Çantanızı leopar desenli kullanmayı düşünüyorsanız kıyafetinizi sade seçmeniz gerekiyor. Fazla abartı kıyafetlerle leopar desenli çantaları kullanmanız pek uygun olmayabilir.

Çanta Modası 2019

Çuval çanta modelleri torba çanta modelleri olarak da anılıyor. Aslında çuval çanta modelleri kendi altında bir gruba daha ayrılıyor diyebiliriz. Çünkü torba çanta modelleri de bu sene oldukça moda. Gelecek sezonda da bu hakimiyeti devam edecek gibi duruyor. Yeni trend çuval çantadaki deri modeller.

Deri modelleri kombinlemesi örgü modellere nazaran daha kolay çünkü hem sokak stiline hem de klasik stile yakın modeller arasında yer alıyor. Deri modeller sadeliği ve şıklığı aynı anda taşıdığı için bu sezonda kullanılmaya devam edecek gibi duruyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.