Moda Model

Trençkot Kombin Önerileri

02.10.2020
34
Trençkot Kombin Önerileri

Merhaba arkadaşlar. Trençkot Kombin Önerileri ile sonbahar boyunca harika görünmek ister misiniz? Trençkotlar rüzgâr kesme özelliği sayesinde en etkili sonbahar aylarında işe yaramaktadır. Trençkot kıyafeti en çok tesettür giyimde kullanılsa da eğer tesettür giyimi kullanmıyorsanız yine tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Trençkotlar sayesinde üzerime ne giysem diye düşünme devri bitti. Bazı trençkotların içleri normalde olan modellere göre biraz daha kalın olduğu için kışın başlarında bile giyebileceğiniz harika bir kıyafettir. Mont mu alsam montsuz mu çıksam sorunuz yerine trençkotunuzu alın ve istediğiniz yerlere dolaşmaya başlayın. Bu sayede hem hava serinlerse üzerinizde trençkotunuz olacak hem de hava sıcak kalırsa çok kalın olmadığı için bir fazlalık hissetmeyeceksiniz.

Trençkot Kombin Önerileri

Trençkot Kombin Önerileri

Trençkot kombin önerileri yapmak oldukça kolaydır. Çünkü en kolay kombinlenen kıyafetlerden birisidir. Sadece beyaz ince triko kazak, onun altına mavi kot ve ayakkabı olarak siyah kısa botlar yeterli olacaktır. Hatta botu topuklu seçerseniz sizin boyunuzu normalden uzun da gösterecektir. Ayrıca bu kombini tabii ki takılarınızla süslemeniz gerekmektedir. Birkaç zincirli kolye, bileklikler ve güneş gözlüğü kullanabilirsiniz. Her mevsim güneş gözlüğü takmanız gerektiği için bu bir sorun olmayacaktır. Ayrıca eğer zincirli kolye takmak istemiyorsanız onun yerine şal da takabilirsiniz. Şalınızın rengini ise iyi seçmeniz oldukça önemlidir.  Örneğin içinde kırmızı renkleri de geçen ve biraz dikkat çeken bir şal kullanabilirsiniz.

Tabii biz burada krem rengi olan bir trençkot için kombin önerisi yaptık elbette ki renk renk ve model model pek çok trençkot bulunmaktadır. Örneğin hâkî rengi de trençkot denildiğinde akla gelen renkler arasında bulunmaktadır. Hâkî rengi krem rengine göre daha koyu olduğu için koyu pantolonlarla daha güzel kombinlenebilir. Örneğin siyah kot pantolon üzerine oldukça iyi olabilir. Biraz daha ofis havası için beyaz gömlekle beraber giyebilirsiniz. Ayrıca gömleğinizi içinize sokacağınız için kemer kullanmanızı tavsiye ederiz. Kahverengi bir kemer kullanabilir ve çantanızı ve ayakkabınızı bununla eşleştirebilirsiniz. Bu sayede oldukça şık bir kombininiz olacaktır. Ancak kombininizi tamamlayacak olan unsurları yani küpe gibi takıları asla unutmamanız gerekir.

Trençkot Kombin Önerileri

Farklı Trençkot Kumaşları

Farklı trençkot kumaşları denemenizi de tavsiye ederiz. Örneğin süet trençkot modelleri belki de sizlerin tam istediği modeller. Özellikle kahverengi olarak süet trençkot alabilirsiniz. Bu size biraz daha retro bir görüntü sunacaktır. Bunu modernleştirmek için kalem etek kullanabilirsiniz. Süet kumaşlar rengini parlak göstereceği için eteğinizi daha mat seçebilirsiniz. Üzerinize ise gömlek giyebilirsiniz. Ayakkabı ve çanta renklerini eşleştirmek oldukça eski ancak geçerli bir kullanımdır. Bu yüzden ayakkabılarınızı ve çantanızı siyah seçebilir ve saat gibi takılar kullanacaksanız onlarla da uyumlu olması sağlanabilir. Tabi eteğinizin rengine de dikkat etmeniz gerekir. Örneğin küpe takacaksanız ayakkabı ve çantadan çok o takıları göleğinizin rengi gibi şeylerle uydurmanız gerekmektedir.

Etek yerine pantolonları da tabii ki tercih edebilirsiniz. Özellikle boru ya da İspanyol paça olan pantolonları tavsiye ederiz. Hali hazırda trençkotlar uzun oldukları için sizleri de uzun gösterecektir. Ancak İspanyol paça gibi bir pantolonla da oldukça uzun ve ince görüneceksinizdir. Bunun yanında pantolonunuzu beyaz seçerek üzerinize mavi beyaz çizgili bir gömlek giyebilirsiniz. Süet trençkotunuzun rengine mahkûm kalmak zorunda da değilsiniz ancak çok uzaklaşmanız da facia olabilir. Bunun nedeni mavi ve kahverengi renkleri birbirleriyle zaten uyum içindedirler. Ayrıca bu tür kombinlerde üzerinizdeki elementler oldukça dikkat çekici olduğundan küçük bir çanta tercih edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.