Tozlu Pardösü Modelleri 2019

Tozlu Pardösü Modelleri yeni ve dinamik modelleri ile özellikle tesettürlü hanımların dikkatini çekiyor. Pardösü modellerindeki çeşitlilik çok fazla. Bu nedenle karar vermek hanımlar için çok zor oluyor. Özellikle tesettür giyimin en önemli parçaları arasında yer aldığı için olmazsa olmazlar arasında yer alan bu parçalar birçok internet mağazasında ve normal mağazalarda bulmak hiç de zor değil. renk seçenekleri bu sezon koyu renkleri içeriyor. Bordo, haki, lacivert ya da siyah renkler en çok kullanılanlar arasında yer alıyor.

Tozlu Pardösü Modelleri aslında her mevsim geçişlerinde de sıklıkla kullanılır. Renk seçeneklerinin daha çok soft olanlardan tercih edildiği modeller arasında canlı renklerle kombinler yaratarak yaz gecelerine uygun kombinler yaratabilirsiniz. Pardösü kombininde kullanacağınız etek ya da pantolonların renk uyumu pardösü ile uygun olmalıdır. Bu nedenle de renk uyumuna dikkat edilmelidir. Eğer pardösü dar kesim bir model ise etek seçiminde mutlaka dar kesim tercih edilmelidir. Bu şekilde daha hoş bir görüntü oluşacaktır.

Pardösüler mevsim geçişleri dışında sonbahar için çok uygun modellerdir. Bu nedenle sıklıkla kullanılır ve kullanımı da kolaydır. Pantolon ve eteklerin üzerine giyilerek kullanılabilir. Altına çizme, bot ya da bootie modelleri ile kombin yapılabilir. Bu şekilde yapılan kombinlerle çok şık bir görüntü yaratmak mümkündür.

Pardösü Kombin Önerileri 2019

Aynı zamanda kullanılan şal ya da eşarp tonları da pardösü kombinlerinde kullanılırken uyumuna dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Bu anlamda dikkat etmek gerekiyor. Renklerde pardösü altında görülen tercih edilen kıyafetlerin renk uyumunu iyi ayarlamak gerekiyor. Bu nedenle de renk tonlarını tutturmak genellikle önemlidir.

Pardösü modelleri hem tesettürlü hanımlar hem de kapalı olmayan hanımlar tarafından kullanılıyor. Artık kabanlardan sonra pardösüler de dikkatleri toplayan modeller arasında yer alıyor. Bu nedenle de birçok kombinin kurtarıcısı olarak da tercih ediliyor, dışarı çıkıldığında hemen alel acele üste alınması gereken parça olarak da kullanılıyor. Buna bağlı olarak renk seçenekleri ve farklı modelleri ile birçok kişiye hitap eden modelleri mevcut.

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ