Moda Model

Tozlu Giyim Abiye Modelleri

21.01.2019
684
Tozlu Giyim Abiye Modelleri

Tozlu Giyim bu sezon da farklı modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaranlar arasında yer alıyor. Farklı renk model ve desenlerin yer aldığı abiye modelleri arasında bu sezon abartıdan ziyade sadelik ön plana geliyor. Aynı zamanda farklı işlemeli ya da simli ve parlak modeller yer alıyor. Bu modellerde farklı renkler dikkat çekiyor. Simli, payetli ve parlak modeller hem kısa hem de uzun elbiseler de yer aldığı için 2019 sezonunda dikkatleri üzerine çeken modeller arasında diyebiliriz. Renk açısından bakıldığında siyah abiye elbiselerin zarif ve şık olduğunu görmek mümkündür. Kısa ya da uzun fark etmeden her modele siyah renk yakışmaktadır.

Tozlu Giyim abiye modelleri arasında farklı modeller yer alıyor. Dekolteli modeller 2018 sezonundan sonra farklı modelleri ile dikkatleri çekmeye başladı. 2019 sezonunda da dekolteli modeller yer almaya başladığı için bu sezonda farklı alanlarda kullanılabilecek türden modelleri içeriyor. Dekolteli modelleri değerlendirecek olursak bu modellerde göğüs, sırt ve bacak en dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.

Abiye modelleri uzun elbiselerde çift yırtmaçlı modelleri görmek mümkündür. Çok şık ve hoş bir görüntü yaratan bu modelleri uzun boylu hanımların tercih etmesinde fayda vardır. Bu nedenle kısa boylu hanımlar açısından pek de önerilmeyen modeller arasında yer alır.

Abiye Elbise Modası 2019

2018 sezonunun sonlarına doğru birçok modelde uzun formları da trend olmaya başlamıştı. Bu nedenle de gelecek sezonda uzun modeller ve yırtmaçlı modeller ön planda olacak. Kısa abiye elbise modellerinde ise göğüs dekolteleri dikkat çekecek.

Yaz modellerine bakıldığı zaman da canlı renklerin dikkat çektiğini görmek mümkün olacaktır. Yazlık elbiseler içinde en çok kırmızı ve türevleri yani tonları kullanılacak demek doğru olabilir. Aynı zamanda mavi tonları da yaz mevsimini simgeleyen renklerdendir.

Pantolon abiye kullanarak hem şıklığı hem de rahatlığı yakalamanız daha kolay olacaktır. Bazı modellerde ise işlemeler ve güpür detaylarının hafif kullanılmasıyla elde edilen hareketliliğe boncuklar da ekleniyor. Bu şekilde şık ve hoş modeller oluşturulabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.