Moda Model

Tozlu Eşarp Modelleri

20.01.2019
610
Tozlu Eşarp Modelleri

Tozlu Eşarp Modelleri nde ipek kumaş çok şık ve asil bir görüntü yaratıyor. İpek kumaş eşarplar her zaman kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. Bu nedenle yaz sezonunda da ipek kumaştan modeller sıklıkla yer alacak. İpek kumaşlar her zaman Terletmeyen ve ferah kumaşlar seçilmesi de yaz mevsiminde büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarında kullanılacak eşarbın kumaşı sizin için büyük önem taşıyor.

Tozlu Eşarp Modelleri farklı ve canlı renkleri bir arada harmanlayarak yepyeni modeller sunuyor. Hanımları yepyeni modeller bekliyor. Bu senenin yeni tasarımları ve yeni modelleri hanımların dikkatini çekiyor. Çiçekli eşarplar genç kızların da orta yaşlı hanımların da beğenisini kazanır. Çiçekli eşarplar her kadının beğenisini kazanmış olduğundan kombinlemede sıklıkla tercih edilir.

Gün boyu rahatlıkla kullanılan modeller arasında olan eşarplar hem sağlığınızı hem de şıklığınızı koruyacak kumaşlardan ve modellerden olmalıdır. Bu nedenle seçimlerde marka tercihlerine dikkat edilmelidir. Kapalı hanımların dikkat ettiği en önemli noktalardan biri de marka seçimidir. Doğru marka beraberinde güveni de getirir.

İpek ve plastikten üretilen eşarpların arasındaki farkı ayırt etmekte zorlanıyorsanız bu durumda kalitesinden emin olduğunuz markalara yönelmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Bu kaliteyi sağlayan markalar arasında Tozlu ilk sıralarda yer alır. güvenle tercih edip kullanılabilecek sayılı markalar arasında ismi bulunur.

Yazlık Eşarplar 2019

Eşarplar kapalı hanımların olmazsa olmazlarındandır. Aynı zamanda kapalı olmayan hanımların da aksesuar olarak kullandığı modeller arasında yer alıyor. 2019 yazlık eşarp modelleri farklı modelleri ve desenleri içinde barındırarak onlarca modeli hanımlara sunuyor. Genç bayanlar daha çok renkli eşarplardan hoşlanıyor. Renklerin en güzel yansıdığı kumaş olan ipek kumaşının bir türü olan Twill kendisinden en çok söz ettiren türdür. Bu kumaşa sahip modeller her zaman daha şık ve aslında biraz da diğerlerine nazaran daha pahalıdır. Eşarp modeller boyna veya bileğe dolamak için de çok kullanışlıdır. Bahar ve yaz mevsimlerinde sade ve düz renk tişörtler ile boyna dolanan eşarplar farklı bir hava katacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.