Moda Model

Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

 Tesettür gelin başı uygulamaları çok az sayıda görünse de İnternet üzerinde detaylı arama yapıldığında karşınıza yüzlerce değişik şekillerde ve motiflerde yapılmış modeller bulabilirsiniz. Tesettürlü gelin başı yapılışı gelinlikle uyum içinde olması gerekmektedir. Uyum içinde olmayan gelin başı sizin düğününüzü mahvedebilir. Profesyonel olarak bu işi yapan firmaları tercih etmenizi öneririz.

Tesettür gelin başı modelleri yapılırken kullanılan eşarp satenden olduğu için kaygan bir materyaldir ve hareket esnasında çabuk bozulabilir. Deneyimli kişilerin tesettür gelin başı yapımı sırasında çok sıkı ve özenle sabitleneceğinden düğün sırasında bozulma gibi bir risk oluşmamaktadır.

Kapalı gelin başı modelleri işçilik bakımından çok zor ve çok uğraştıran bir uygulama olmasından dolayı yaklaşık harcama bedeli modeline ve kalitesine göre yaklaşık 300 – 400 Türk lirası gibi bir ücret karşılığında yaptıra bilmektesiniz. Açık saç modellerinde uygulanan saç toplama modellerini tesettürlü gelinlerde yandan toplamalı tesettür başı ile topuz tesettür başı uygulaması yaptırılabilir. Bazı tesettür gelin başı modelleri.

Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selen Ümran dedi ki:

    Bu site hoşumuza gitti..Güzel gelin başları var.
    Basarılar diliyoruz.
    Sizleri seviyoruz.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.