Moda Model

Tesettür Giyimde En Yeni Stiller

12.10.2022
178
Tesettür Giyimde En Yeni Stiller

Tesettür giyim kesinlikle diğer tarz giyimlere göre oldukça zordur. Kendisini tekrarlayan bir modaya sahiptir. Sürekli olarak kendini geliştirmez. Bu yüzden tesettür giyimde en yeni stiller takip ederken pek fazla zorlanmayız. Fakat siz bu eskilere göre daha yeni bir tarza sahip iseniz o zaman kombininize genel olarak bir şeyler katabilirsiniz. Örneğin daha çok çiçek böcek seven bir insansanız kombininize bu desenlere ağırlık verebilir ya da daha cıvıl cıvıl giyinebilirsiniz. Renkli kıyafetler giymek hem sizi mutlu edecek hem de enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır. Tesettür giyimde en yeni stiller her ne kadar kendini geliştirmese de sizin kendi kombininize yaptığınız küçük bir dokunuş kombininize farklı hava katacaktır.

tesettür giyimde en yeni stiller

Tesettür Giyimde Gotik Stiller

Herkes ülkemizde giyindiği kıyafette özgürdür. Eğer siz gotik tarzı çok beğeniyor iseniz bunu kendinize göre yansıtabilirsiniz. Özellikle tesettür giyimde gotik stiller daha yeni yeni popüler olmaya başlamıştır. Bu yüzden herkes tarafından hemen beğeni toplamamıştır. Gotik tarzı tesettüre geçirirken eminim zorlanmayacaksınız. İlk olarak çizgili siyah ve beyaz bir uzun kollu bluz giymelisiniz. Bu bluzun üstüne siyah bir tişört size istediğiniz havayı zaten verecektir. Daha sonrasında altınıza siyah bir kot giyip kombininizi daha da gotik hale getirebilirsiniz. Başörtünüzü siyah seçmelisiniz. Fakat dilerseniz başörtünüze küçük bir zincir detayı ekleyebilir ya da zaten o tarz olan bir şapka takabilirsiniz.

tesettür giyimde en yeni stiller

Klasik Tesettür Tarzı

Eğer siz sade günlük giyimi tercih ediyorsanız klasik tesettür tarzına sahipsinizdir. Bu tarz hem çok zarif olacak hem de çok beğeni toplayacaksınız. Bu tarzı kesinlikle dilediğiniz gibi kendinize yorumlayabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında beyaz bir tişört ve haki renginde bir gömlek giyebilirsiniz. Gömleğinizin düğmeleri tişörtünüzü görecek şekilde açık kalmalıdır. Daha sonrasında altınıza gri bir pantolon kombini yapabilirsiniz. Bu kombinler sayesinde hem çok şık duracaksınız hem de oldukça güzel görüneceksiniz. Başörtünüzü krem renginde seçebilir ya da koyu yeşil seçebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken kesinlikle başörtünüzü yeşil seçiyorsanız gömleğinizden koyu olmasına dikkat etmek olacaktır. Bu sayede oldukça uyumlu ve zarif görüneceksiniz.

Tesettür Giyimde En Yeni Stiller Tesettür Giyimde En Yeni Stiller Tesettür Giyimde En Yeni Stiller Tesettür Giyimde En Yeni Stiller Tesettür Giyimde En Yeni Stiller Tesettür Giyimde En Yeni Stiller Tesettür Giyimde En Yeni Stiller Tesettür Giyimde En Yeni Stiller

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.