Moda Model

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Evlilik sezonu yaklaşırken gelin adayları kendilerine uygun gelinlik bakmaya başladılar bile. Yeni sezonun trendleri arasında bulunan prenses ve A kesim gelinlik modelleri tesettürlü hanımlar tarafından da çok tercih ediliyor. Tesettür gelinlik modelleri arasından yeni sezona uygun modelleri deneyebilirsiniz. Bu sezonda dantel işlemeli zarif gelinlik modelleri çok tercih ediliyor. Daha sade ve zarif modeller ile düğün gününüzde oldukça şık görünebilirsiniz. Yeni sezonda hakim yakalı gelinlik modellerini tercih ederseniz eşarbınızı kuaförde çok daha kolay bir şekilde bağlatabilirsiniz.

İşlemeli Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modası 2020

Kuyruklu prenses gelinlik modelleri bu sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yer alacak. Hem sade hem de zarif bir görünüm elde etmek isteyen uzun boylu hanımlar kuyruklu tesettür gelinlik modelleri tercih edebilirler. Üst kısmı dantel ve boncuk kaplı alt kısmı sadece dantel kaplı gelinlik modelleri çok daha zarif görünmene yardımcı olacaktır. Gelinliğin kuyruğu yeterince uzun olduğu için kalça hizanda biten bir duvak ile gelinliğini rahatlıkla tamamlayabilirsin. Bu görünümü sade bir makyaj ile tamamlayarak göz alıcı görünebilirsin.

Daha iddialı bir gelinlik arayışı içerisinde olan gelin adayları tam kuyruklu modelleri tercih edebilirler. Altın rengi iplerle işlenmiş olan dantelli gelinlik modeli vintage gelinlik arayan hanımlar için ideal olacaktır. Gelinlik yeterince gösterişli olduğu için bu gelinlik modeli ile duvak kullanılmasını önermiyoruz. Ancak iddialı bir makyaj tercih ederek görünümünü tamamlayabilirsin. Hakim yakalı prenses tesettür modelleri de uzun boylu hanımlar için ideal. Gelinliğe hareket kazandırmak için kol kısmını dantelle ya da aplikeler ile kaplayabilirsin.

Tesettür Gelinlik Modası

Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Düğün gününde romantik tasarımlı bir gelinlik taşımak istiyorsan dantelli tesettür prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Üst bedenden eteğe doğru akan dantel görünümü ile çok romantik bir görünüm elde edebilirsin. Bu gelinlik modelde dilersen taş işlemeli gelinlik tacı kullanabilirsin. Gösterişsiz sade bir görünüm istiyorsan uzun duvak ve iddialı bir gelin makyajı tercih ederek çok daha şık görünebilirsin. Alt kısmı daha az kabarık gelinlik modelleri ile çok daha zarif görüneceğinden emin olabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.