Moda Model

Tesettür Etek Modelleri

10.05.2018
1.184
Tesettür Etek Modelleri

Tesettür Etek Modelleri kapalı hanımların çok sık tercih ettiği kıyafetler arasında yer alıyor. Bu sezon farklı renklerde ve modellerde etekler bulunmaktadır. Bunların renklerine uygun bluzlar ve gömlekler ile kombinlendiğinde oldukça şık bir görüntü yaratacaktır. Yaz mevsiminin de gelmesi ile birlikte daha ince kumaşlardan yapılan daha renkli modellere yer verilmektedir.

Tesettür Etek Modelleri ile daha çok eşarp renkleri ve ayakkabılar kombinlenir. Ancak farklı detaylarla veya aksesuarlarla da kombinleri tamamlamak mümkündür. Etekler genellikle düz renk olmalarına rağmen desenli modeller de sıkça tercih edilmektedir. Ama hanımların düz renkleri kombinlemeleri daha kolay ve hızlı olduğu için düz renkler en popüler modellerdendir.

Tesettür Etek Modası

Yaz mevsiminin gelmesi nedeni ile etek modelleri de yazın enerjisini ve hareketliliğini taşımakta. Bu sebeple daha çok canlı renkler ön planda olan etekler sıkça kullanılacak. Bu etekleri genellikle beyz ve açık renk gömlekler ile kombinleyerek şık bir görüntü elde etmek mümkün olacaktır. Aynı zamanda yüksek bel etek modelleri de sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alır. Yüksek bel etekler özellikle biraz daha zayıf hanımlar için daha hoş bir görüntü ve kullanım olarak da rahatlık sağlayacaktır.

Tesettür Etek Modelleri nde kullanılan diğer bir model de pileli etek modelleridir. Bu etekler kullanıldığı kombinlere göre ya da tamamlanacağı aksesuarlara göre hem şık hem de eğlenceli bir hava katabilecek konumdadır. Şık görünmek isteyen hanımlar için gömlek ve uzun kollu bluzlarla tamamlanırken şirin görünmek isteyenler için ise baskılı gömlek ya da baskılı tuniklerle eteğin içine sokulacak şekilde tamamlamak mümkündür.

Jakarlı tesettür etekler ise daha kabarık ve havalı olduğu için bu eteklerin kullanım olarak daha şık yerlerde ve davet gibi zamanlarda kullanılması daha uygun olacaktır. Sokak modası için düz renk ve çan etek olarak tabir edilen uzun etekler daha yerinde bir tercih olacaktır. Jakarlı tesettür eteklere en çok uyum sağlayan birbirinden şık gömlekler, klasik tarzda bir kombin elde etmeye yardımcı olan modellerden biri olarak düşünülebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.