Moda Model

Stor Perde Modelleri

03.03.2015
11.678
Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri

Stor perde her mekân için dizayn edilebilen yaygın bir tüketiciye sahip kullanışlı ve bütçe dostu fiyatları ile stor perde modelleri mevcuttur. Stor perde modelleri ahşap stor perde, bambu stor perde, polyester stor perde yanı sıra karartma stor perde ve screen stor perde modelleri mevcuttur.

İstenilen stor perde modelleri uygulanacak mekânlarda montaj kolaylığı ve ferahlık ve canlılık katmaktadır. Stor perde modelleri nasıl yıkanır sorusunda hiç kuşkusuz birçok kişi kaş yapayım derken göz çıkaranlar vardır. Stor perde alırken ürünü aldığınız yetkili kişilerden stor perde nasıl yıkanır bununla ilgili bilgi alınız. Daha önceden almış olduğunuz stor perde içinse aşağıda uygulama için gerekli bilgiler yer almaktadır.

Stor Perde Modelleri Nasıl Yıkanır

  1. Temizlik işlemine başlamadan önce gerekli malzemeleri bularak hazır hale getirin. Bunun için şampuan, temiz yumuşak bir havlu veya beyaz temiz bir bez, yumuşak sünger ve suya ihtiyacımız var.
  2. Stor perde yukarı toplanıp yan montaj elemanlarından çıkartılır.
  3. Stor perde uzunluğu ve genişliğine bağlı olarak yere düzgün bir vaziyette yatırarak bir alan yaratın. Stor perde kırışık bir yer ya da katlanmadığına dikkat ediniz. Stor perde için kullanıma hazır olan süngeri ılık su ile ıslatıp şampuan ile köpürtün ve sıkın
  4. Stor perde silme işleminde çok fazla güç göstererek silmeyin.
  5. Stor perde iki yönlü silme işlemi gerçekleştirildikten sonra kuru bir havlu ya da bez alınarak kurulanır.
  6. Kurulama işleminden sonra stor perde eşit bir şekilde rulo haline getirilerek stor perdenin tutacaklarına monta edilir ve perde aşağı doğru indirilerek kuruması sağlanır.

Aşağıda bazı farklı modellerde stor perde modelleri gösterilmiştir.

Stor Perde Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.