Moda Model

Skecher Ayakkabı Modelleri

04.11.2018
644
Skecher Ayakkabı Modelleri

Skecher Ayakkabı lar rahatlıkları ile ün salmış ayakkabı modelleri arasında başı çekiyor. Bu anlamda yürüyüş, spor gibi her anlamda rahat modelleri ile kolay kombinlnebilmesi ile gözde modellerden biri. Skecher, Amerika’da en büyük markalar arasında yer alıyor. Bunun nedeni ise yürüyüş ve koşu anlamında bu ayakkabılar resmen çığır açtı. Türkiye’de de satışları çok hızlı süren bu modeller sıklıkla tercih ediliyor. Yalın ayak yürüyüşten ilham alınarak tasarlanan ayakkabılar farklı serileri ile de dikkat çekiyor.

Skecher Ayakkabı modelleri arasında LIV serisi tamamen yürüyüşe uygun bir şekilde tasarlanarak bel, sırt ve eklem ağrılarını önlemeye yöneliktir. Hafifliği sayesinde ayaklarınızda ayakkabı olduğunu bile hissetmezsiniz. Bu da size yalın ayak yürüme hissi verir. Günlük kullanım için ise biçilmiş kaftan olarak değerlendirilebilir. Bu anlamda kolay kombinlenir ve sokak modasına da uyum sağlar.

Shape – Ups ve Tone – Ups serisi ise yine yürüyüşe yönelik ancak bu sefer daha sportif bir seri ile karşı karşıyayız. Bacak kaslarını çalıştırarak kalça ve basen bölgesini sıkılaştırmaya yardımcı olarak büyük bir ilgi gören model oldu. Türkiye’de de Amerika’da da çok fazla ilgi görüyor bu model. Shape – Ups LIV modeli ile yürüyüşe destek ve adeta teşvik eden ayakkabı modeli her seri ile serideki her model ile rahatlıkta bir numara.

Rahat Skecher Ayakkabılar

Skechers LIV ayakkabılar doğal yürüyüş teknolojisi yani natural stride technology ile üretilen modeller arasında yer alıyor. Bu teknoloji ise insan vücudu için en uygun ve en rahat yürüyüş stili şeklinde tasarlanıyor. Bu yürüyüş şekli ise yalın ayak yürüyüş. İnsanlar yalın ayak yürürken en rahat şekilde hareket ederler. Bu nedenle ayakta ayakkabı yokmuş hissi verilerek birçok rahatsızlığın ve ağrının da azaltılmasını da hedefliyor.

Esnekliği, hafifliği ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine toplayarak sevilen markalar arasında yerini aldır. Skechers LIV hafifliği ve esnekliği ile adeta ayağınızın bir parçası gibi hissettiriyor. Ekstra destek ve rahatlık sağlayan iç yüzeyi ayak şeklini alarak size konfor sağlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.