Moda Model

Şık Prenses Gelinlik Modelleri

Şık Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik modelleri her dönem isminden söz ettiren modeller arasında yer alıyor. Bu nedenle hangi sene olursa olsun mutlaka trend olan parçalar arasında yer alan modellerdendir. Farklı birçok ürünün yer aldığı gelinlik dünyasında modern tarzda gelinlikler 2019 sezonunda hitler arasında yer alıyor. Bu nedenle bakıldığı zaman saflığın yanında bir de kadınsı görüntü gelinliklerde ön plana gelmeye başlıyor. Kabarık ve balo tipi etekler her zaman düğünün en gözde kızı yani gelini ön planda tutmaya yarayan en büyük etkendir.

Tüm gelinlik modelleri her zaman için dikkatlerin üstünde toplandığı ve aynı zamanda göz kamaştıran bir ışıltıya sahiptir. Giyen her gelin de bu ışıltıyı üstünde taşıyarak çevresine yansıtmak ister. Prenses Gelinlik modelleri belden itibaren hacim ve hareket kazanan, kabaran hatta kimi örneklerinde taşan bir kesime sahiptir. Bu nedenle de gösterişi ve şaşaayı seven hanımlar için çok gözde bir modeldir.

Farklı tasarımlara yer verilen gelinlik modellerinde kabarık eteklerde kimi zaman düz şifon uçuş uçuş tüllerden oluşan modeller sadelikten ve modernlikten yana seçimler için birebir diyebiliriz. Aynı zamanda farklı modeller de tabi ki var. Etek modellerinde genellikle daha klasik olan ve işlemelerle etek uçlarına yapılan desenler hanımların daha çok tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.

Prenses Etek Gelinlik Trendi 2019

2019 sezonu ile birlikte daha fazla prenses modeli ortaya çıktı diyebiliriz. Son dönemlerde çok fazla prenses model gelinlik tasarımı karşımıza çıkıyor. Bu tasarımlar arasında 3 boyutlu desene sahip modeller de mevcut. Bunlar arasında kelebek, kalp ve çiçek figürleri yer alıyor. Aynı zamanda düz inen ve etek uçlarında danteller ya da eteğin bel kısmından uçlarına kadar inen belli aralıklarla yer alan danteller sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alaca. Bu modeller hanımlar tarafından çok da beğeniliyor.

Son dönemlerde gelinliklerde sadece çiğ beyaz modeller yerine krem bal rengi, şampanya ya da bej tonlarında olan renklerde de gelinlikler çok fazla trend oldu. Hanımlar bu tarz gelinliklerin biraz daha vintage bir havada olması sebebi ile tercihlerini bu şekilde kullanıyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.