Moda Model

Şeyma Subaşı Saç Rengi

Şeyma Subaşı Saç Rengi

2009 yılında katıldığı Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla hayatımıza giren ve 2017 yılında da Acun Ilıcalı ile evlenen Şeyma Subaşı, özellikle genç kızların ilgisini çekiyor. 16 yaşından beri modellik yapan Subaşı, tarzıyla oldukça ilgi çekiyor. Şeyma Hanım yaptığı her değişiklik ile gündeme oturmayı başarıyor. Kendisinin kıyafet tarzı dışında saçları da oldukça ilgi çekiyor. Doğal saç rengi sarı olan ünlü isim saçlarını sarı tonlarında kullanıyor. Sarının pek çok tonunu saçlarında görebiliriz.

Seyma Subasi Sac Modelleri

Şeyma Subaşı’yı 2009 yılında katıldığı yarışmada saçlarını civciv sarısı haliyle tanıdık. O dönemlerde oldukça popüler olan bu saç rengi şu anda pek tercih edilmiyor. Çok cırtlak duran bu rengi yaptırmayı düşünüyorsanız vazgeçmelisiniz. Instagramda popüler olmaya başladıktan sonra saçlarını daha koyu ve doğal tonlarda kullanmaya başladığını görüyoruz. Buğday tenli hanımlara yakışan bronde saç rengi ile son zamanlarda ortalığı kasıp kavuruyor.

Seyma Subasi Kumral Sac Modelleri

Şeyma Subaşı Saç Rengi

Koyu renk saç dibi ve uçlara doğru açılan sarı rengi bronde ile son dönemlerin en dikkat çeken saç rengi olmaya aday. Birçok ünlü isim tarafından tercih edilen bu saç rengi Şeyma Subaşı tarafından da tercih edilmeye devam ediyor. Her ten rengindeki bayana yakışan bu saç rengini siz de deneyebilirsiniz. Eğer saç dipleriniz koyu sarı ya da bal tonlarındaysa ortadan başlayıp açık sarı tonlarında bir renge boyayabilirsiniz. Çizgilerinizin dümdüz olmamasına dikkat etmelisiniz. Saç tutamlarınızı kalın yaparsanız daha doğal bir görünüm elde edersiniz ki, Şeyma Subaşı’da saçlarını bu şekilde kullanıyor.

Seyma Subasi Sac Rengi

Ünlü ismin saç ve tarz olarak Lina Perminova, Martha Graeff ve Hailey Baldwin’den etkileniyor. Bu üç ünlü isimde doğal sarı tonlarındaki bu saç rengini kullanıyorlar. Birkaç yıl önce klasik ve feminen giyinen Şeyma Subaşı bu üç ünlü isimden etkilenerek stil evrimi geçirdi diyebiliriz. Şeyma Subaşı saç rengini evde kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz. Bronde saç rengi her saç boyu ile oldukça güzel gitmektedir, ancak uzun ve orta saç boyutundaki bayanlar tarafından daha sık tercih ediliyor. Saçınızla bir tarz yakalamak istiyorsanız bu saç rengini denemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.