Moda Model

SefaMerve Pardösü Modelleri

27.01.2019
530
SefaMerve Pardösü Modelleri

Farklı modellere yer verilen ve tesettürlü hanımların çokça kullandığı pardösü modelleri SefaMerve Pardösü modelleri bu marka ile dikkatleri üzerine topluyor. Kombinlenmesi oldukça kolay parçalar arasındaki bu modeller her kadının kullanabileceği ve her zevke uygun modelleri ile beğenileri de üstüne topluyor. Bu nedenle de çok fazla tercih ediliyor. farklı renk seçenekleri ve modelleri ile tesettür giyimde çığır açan pardösü modelleri beğeni kazanmasının dışında farklı yaş gruplarına da hitap ettiği için her tarza uygun modelleri sunuyor. Böylelikle de talebi arttırdığı için üretimi de doğal olarak arttırıyor.

SefaMerve Pardösü modelleri farklı kombinlerde kullanılabilir. Bu da demek oluyor ki farklı konseptlerde de tercih edilebilecek modellere sahip. Bunlara örnek verilecek olursa sokak modasında rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi bir akşam yemeğine giderken de rahatlıkla kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Aslına bakılırsa pardösü kombinlerinde doğal olarak içine giyilen kıyafet kombini önemlidir. yani genelde aynı tonlarda ya da aynı rengin farklı tonlarında bir kombinleme yapılması gerekir. Bu şekilde daha uyumlu ve şık modeller oluşturulur.

Pardösü Modası 2019

Tesettür giyimin en önemli parçaları arasındaki pardösü modelleri Armine markası ile daha kaliteli şık ve güzel birçok ürünü de beraberinde getiriyor. Renk seçeneklerinin daha çok soft olanlardan tercih edildiği modeller arasında canlı renklerle kombinler yaratarak yaz gecelerine uygun kombinler yaratabilirsiniz.

Yaz günlerinde ince giysiler üzerine kombinlenirken kış günlerinde ise kışlık elbiseler ile de rahatlıkla giyilmektedir. Pardösülerin bazıları dantelli, bazıları cepli, bazıları da farklı tasarımları ile mağazaların vitrinlerini süslüyor. Zaten gerek mağazalarda gerek internet mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. SefaMerve ile beden ölçülerinize göre rahatlıkla beden bulmak mümkün oluyor.

Farklı renk ve model seçenekleri ile hem pantolon hem de eteklerle kombinlenen pardösüler kolayca uyum sağlayarak harika bir tamamlayıcı olarak kullanılıyor. Kapalı hanımların dışında tesettürlü olmayan hanımlar tarafından da severek kullanılıyor. Bu nedenle çok fazla tutulan ürünler arasında yer alıyor.

Pardösülerle kullanılan şal ya da eşarp tonları da pardösü kombinlerinde kullanılırken uyumuna dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Bu anlamda dikkat etmek gerekiyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.