Moda Model

Saç Botoksu Nedir?

Saç Botoksu Nedir?

Kadınların en önem verdiği ve dikkat ettiği şeylerden biri de saçlarıdır. Saçlarının her zaman sağlıklı, güzel ve güçlü görünmesine özen gösterirler. Kısa, uzun, orta boy, kıvırcık ya da dalgalı her saç tipi için farklı farklı doğal ve sağlıklı ürünler mevcut. Güzellik sektörününde gelişen teknoloji sayesinde ilerlemesi ile birlikte artık istediğiniz her şeyi bulmak ve ona ulaşmak çok kolay. Yeni çıkan saç maskeleri ya da bakım yağları işlev olarak çoğu zaman size yüzde yüz memnuniyet sunabilir. Bu yüzden saçlarınızı her daim güzel gösterebilirsiniz. Ancak bazen her gün o bakımları ya da maskeleri yapmak sizi yorabilir. Uğraşmak istemediğiniz zamanlar olabilir. Örneğin uzun, dalgalı, kıvırcık ve gür saçların en büyük problemlerinden biri çok fazla kabarmasıdır. Yatıştırmak için birçok ürün kullanmış sevmemiş olabilirsiniz ya da çok memnun kalmış olmanıza rağmen uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda sizi bu dertten kurtaracak bir işlem var. O tabi ki son zamanlarda adını sık sık duyduğumuz saç botoksu. Aa nedir bu saç botoksu diyorsanız hemen sizlere kısaca bahsedelim.

Saç botoksu, saçınızın ihtiyacı olan vitamini geri kazandıran bir uygulamadır. İçerisinde bulunan proteinler, vitaminler ve amino asitler saç tellerine eklenir. Saçınızın ihtiyacı olan bu maddeler saçınızın gençleşmesine ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Bu sayede saçınız kaybettiği sağlıklı ve güçlü görüntüyü tekrar geri kazanır. Daha dolgun, canlı ve kabarmayan saçlarınız sayesinde nasıl toplasam ya da ne yapsam diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Hem çok kullanışlı hem de faydalı bir bakım olan saç botoksunu gözünüz kapalı yaptırabilirsiniz. Kesinlikle sonuç tam istediğiniz gibi olacak. Biraz fiyatları ve ne kadar süre kalıcı olduğundan bahsedelim.

Saç Botoksu Nasıl Yapılır ve Fiyatları Nelerdir?

Saç botoksunun amacı kabaran saçlarını sakinleştirmek ve daha canlı, sağlıklı görünmesini sağlamak. Yaptırmak için tercih edeceğiniz kuaförün hangi ürünler kullandığına ve işinde uzman olup olmadığına dikkat etmenizde fayda var. Saç botoksunun uygulama kısmına gelecek olursak eğer, saç liflerini keratin bir dolgu maddesiyle kaplayarak derin bir bakım tedavisi uygular. İçerikler kullanılan markaya göre değişiklik gösterebilir. Saç botoksu sonrası kullanılan şampuan ya da kremleri kuaförünüzden temin edebilirsiniz. Fiyat konusuna da değinelim hemen. Genellikle saç botoks fiyatları 250 TL ile 400 TL arası değişiklik gösterebiliyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.