Moda Model

Rosa Clara Gelinlik Modelleri 2020

Rosa Clara Gelinlik Modelleri 2020

Rosa Clara Gelinlik Modelleri genellikle çok sevilen ve beğenilen modelleri içinde barındırıyor. Bu nedenle hanımların da ilgisini çekmeyi başarıyor. Sayılı markalardan biri olan Rosa Clara, hanımların güvendiği ve çok kaliteli modellerden oluşturduğu kataloğu ile yeni sezonda ilgileri üzerine toplayacak gibi duruyor. Gerek Fransız güpürleri gerek balık modelleri gerek ise prenses kesimleri ile ilgi çekici detaylara yer vererek adeta gelin adaylarını büyülüyor.

Sadeliğe ve daha çok detaylara ağırlık vere Rosa Clara Gelinlik Modelleri nde iddialı dekoltelere de yer veriyor. Özellikle bu sezonda sırt dekoltelerini modellerde yer veriyor. Balık modellerde çok fazla tercih edilen dekoltelerden biri de sırt dekoltesi. Fransız güpürlerinin olduğu ve minik çiçek detaylarının yer verildiği modeller farklı motiflerle zenginleştirilerek gelinliklere kimi zaman modern kimi zaman ise vintage bir hava verilmek için kullanılır. Bunların seçimi genellikle düğün yeri ile ilgili olup ve düğünün olacağı mevsime bağlı olarak değişebiliyor. Bu anlamda tercih evlenecek çiftlere yani gelin ve damadın tercihine kalıyor.

Gelinlik Modası 2020

Kadınların en büyük hayali ve en güzel, özel günleri olan düğün günü ve bu günün ön önemli parçalarından biri olan gelinliklerdir. Gelinlik arayışı aylar önceden başlar ve pek çok modele bakılır. Bu yılki modeller hayal ve tercihlerinizde farklılık oluşturacak.

Dantel Gelinlikler; Her senenin gözde modeli olan danteller bu yılda bizimle ve bu sezon gelinliklere oldukça model eklendi.

Boho Gelinlikler; Prenses şeklindeki kabarık, büyük gelinlikler yerine olan bu modellerde zarafet ve yenilikler bulunmakta bu yüzden bu sezon öncelikli tercihler arasına girebilirler.

İşlemeli Gelinlikler; İnci, taş ve boncuk v.b. ile gelinliğin buluşması oldukça ışıltılı bir görünüm ortaya çıkarmakta.

Pelerinli Gelinlikler; Omuzlardan bileğe kadar olan veya yerlere kadar sürünen modelleri ile yaz ve kış uygun olan bu gelinliklerde duvak takmayı unutun ama güzel olacaksınız bunu asla unutmayın.

Katlı Etekli Gelinlikler; Düz kesimlere göre daha hareketli duran kat ve fırfırlı gelinlikler bu sezonun trendleri arasında yerini aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.