Moda Model

Randevular İçin Çiçek Desenli Blazer Modelleri

09.08.2020
75
Randevular İçin Çiçek Desenli Blazer Modelleri

Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere birbirinden farklı ve güzel çiçek desenli blazer modelleri göstereceğiz. Blazer modelleri sizin hem daha resmi hem de şık olmanızı sağlar. Size otoriter bir görüntü verir. Bu yüzden saha görevlerinde çalışan kişilerden çok ofislerde çalışan kadınların oldukça sık tercih ettiği bir kıyafettir. Tabii ki ofiste çalışan kadınların yanı sıra kız isteme, nikah ve bayram gibi özel günlerde de giyilir. Hangi nedenle giyerseniz giyin çiçek desenli bir blazer giydiğinizde görüntünüz otoriter ve şık olmanızı korusa da artık eskisi kadar resmi değildir. Daha gündelik bir hal alır. Ancak bu demek değildir ki iş yerinde sunum yapılacağı zaman giyilmez. Sadece vereceğiniz mesaja daha nazik anlamlar yükler ve bu da oldukça olumlu bir etki bırakacaktır.

Çiçekli blazer

Randevular İçin Çiçek Desenli Blazer Modelleri

Diyelim ki bir randevunuz var ve hava biraz serin. Siz de üzerinize ceket olarak çiçek desenli blazer seçmek istediniz. Bu gibi durumlar için tercih etmeniz gereken çiçek desenli blazer modelleri tahmin edebileceğiniz gibi genelde daha canlı renklerden oluşmuş modellerdir. Özellikle renkli pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu çiçekli blazer modelleri çiçekleri büyük ve aralıklı arkasında ise sade bir arka planı olan modellerdir. Görselimize bakarsak çiçek desenli blazer modelinden bir rengi pantolon tercih ederken aynı renkten yana kullanılmıştır. Ayrıca blazer desenli ve renkli olduğundan dolayı tişört seçimi ise sade tek renk ve açık olacak şekilde seçilmiştir. Bu şekilde hem blazera vurgu yapılmış hem de kombin içerisinde bir bütünlük oluşmuştur.

Çiçek desenli her blazer tabii ki beyaz arka plana sahip olmak zorunda değildir. Özellikle siyah çiçekli blazer modelimize bakarsanız mankenin kombinin oldukça bütünleyici olduğunu görürsünüz. Kırmızı çiçek desenin altına kırmızı bir pantolon ve üstüne giyilmiş beyaz düz bir tişört ile oldukça bütün ve şık görünen bir kombin elde edilmiş. Eğer siz de böyle bir kombin giyecekseniz tamamlamak için siyah bir el çantası ve siyah topuklu ayakkabılar yetecektir. Yine galerimize bakarsanız bu siyah kombinin kırımızı halini de göreceksiniz. Açık mavi çiçekli bir blazerınız varsa ancak öyle bir pantolonunuz yoksa üzülmeyin. Siyah bir pantolon, ayakkabı ve el çantası ile yaparsanız yine bir bütünlük oluşacaktır.

Randevular İçin Çiçek Desenli Blazer Modelleri

Resmi Ortamlar İçin Çiçek Desenli Blazerlar

Resmi ortamlar için çiçek desenli blazer modelleri kullanmak oldukça mantıklı bir tercih olacaktır. Çünkü resmi ortamlarda herkes çok ciddi giyindiğinden bu sizi biraz daha yumuşak gösterecektir ve insanlar sizinle konuşurken biraz daha rahat hissedeceklerdir. Özellikle kız isteme töreni gibi bir yerde bu blazer modelini tercih edebilirsiniz. Resmi yerlerde daha koyu renklere yönelmeniz oldukça iyi olacaktır. İster arka planı koyu seçin ister çiçekleri önemli olan büyün olarak bakıldığında baskın renk olarak ne görüldüğüdür. Kimi modellerde çiçekler büyük olduğundan dolayı koyu renkler onlar olur ve sanki blazer koyu renkmiş gibi gelir.

Özellikle resmi davetlerde etek üstüne blazer giymenizi tavsiye ederiz. Blazerdaki çiçeklerin rengini buna uydurmalı ve tişörtünüzü beyaz gibi açık tonlarda sade bir modelden seçmelisiniz. Eğer türbanlı bir kadınsanız çiçekli blazerınız ve eteğiniz koyu olacağından asla baş örtünüzü de koyu renk seçmemelisiniz. Bu sizi olduğunuzdan daha karanlık bir hale sokar. Bu yüzden açık renkte bir baş örtüsü oldukça işinizi görecektir. Ancak bu rengi de kendi aklınızdan değil blazerınızın üstünde bulunan renklere göre seçmeniz daha doğru olacaktır. Bu şekilde daha bütün bir görüntünüz olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.