Moda Model

Pohli Krem

03.08.2018
3.053
Pohli Krem

Sivilce Tedavisinde ne gibi kremler kullanabilirim sorusu sürekli bize gelen sorulardan bir tanesi. Sivilce ve cilt lekelerinde oldukça etkili bir kremi; Pohli Kremi sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Etken maddesinin neredeyse tamamının bitkisel olması ve bunun yanına içeriğinde civanın bulunmaması kremi seçmek için yetiyor diyebilir. Cildin nemli kalmasını sağlayan bu kremin yararlarını saymakla bitiremeyiz sanırım ancak sizler için kabataslak olarak Pohli Krem Ne İşe Yarar, Pohli Krem Nedir?, Pohli Krem Sivilce Tedavisinde nasıl kullanılır, Pohli Krem yan etkileri nelerdir?, Pohli Krem ne kadar ve fiyatı nedir gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

pohli krem nedir

Pohli Krem Ne İşe Yarar? – Yararları Nelerdir?

Sadece sivilce kremi olarak bilinen bu Pohli Kremin bir çok farklı kullanım amacı da bulunmaktadır. Kullanım alanı oldukça zengin olan bu ürünün cilt lekelerine, siyah noktalara, güneş yanıklarına, istenmeyen çillere, doğum lekelerine iyi geldiği ve %90 oranında iyileşme gösterttiği bilinmektedir. İçeriğinin bitkisel olmasından dolayı oldukça kolay bulunabilen bu kremi eczanenizden veya kullandığınız kozmetik mağazasından temin edebilirsiniz. Yan ürünleri oldukça fazla olduğundan dolayı kremi orjinal aldığınızdan emin olunuz.

Etkisi tartışılmaz düzeyde olan bu Pohli Krem ayrıca bitkisel olduğu için reçete ile satılmamaktadır. Ayrıca kremi aldıktan sonra içeriğini kontrol ediniz bir çok yan üründe kremin civa bulundurduğu yazmaktadır. Orjinal Pohli Krem de civa oranı yoktur ve içeriğinde bulunmamaktadır.

Krem ayrıca böcek sokmalarında, Ameliyat yaralarında, çatlak ve kırışıklıklarda, ağda sonrası kızarıklıklarda, tahriş olan ciltlerde kullanılabilir ve bu kullanımlarda güzel geri bildirimler alabilirsiniz.

Pohli Krem Faydaları

Çocuk ve Bebekler dışında herkes tarafından kullanılabilen bu krem öne çıkan faydalarının dışında bir çok cilde farklı yararlar ve faydalar da sağlamaktadır. Bunlardan bazılarını şimdi sizinle paylaşacağız;

 1. Sivilce kurutucu etkisi ile yeni çıkmış sivilcelerin tedavisinde oldukça etkilidir.
 2. İçinde bulunan etkin maddeleri sayesinde cildi büyük oranda besleyerek, cilt bakımını yapabilirsiniz.
 3. Pohli krem sivilce izlerini minimum hale getirir.
 4. Pohli krem yaşlanmada oluşan kırışıklıklara birebir gelmektedir.
 5. Pohli krem ağda ve traş sonrası kızarıklık, batık ve tahrişi yok etmektedir.
 6. Pohli krem Güneş yanığı tedavisinde kullanılmaktadır.
 7. Vücutta oluşan hamile sonrası veya kilo sonrası oluşan çatlakları tedavi eder
 8. Pohli krem ayrıca yara ve yanıkların minimum seviyede görünmesini de sağlamaktadır.
pohli krem öncesi ve sonrası

Pohli Krem Öncesi ve Sonrası

Pohli Krem Yan Etkileri – Zararları Nelerdir?

Pohli Krem’in içeriğinin neredeyse %100’ü bitkisel olduğu için kremin büyük bir yan etkisi bulunmamaktadır. Sadece doz aşımında, fazla doz kullanımında bazı sorunların meydana geldiği gözlenmiştir.

 1. Kızarıklık
 2. Tahriş
 3. Yanma

Cildiniz eğer hassas ise bu üçünden biri sizde gözükebilir. Ayrıca ürünün kesinlikle ağız ve göz içine sürülmemesi gerektiğini hatırlatırız. Krem ayrıca çocukların ve bebeklerin kullanımına destek vermemektedir.

Pohli Krem Nasıl Kullanılır?

Kullanımı diğer kozmetik kremler gibi olan Pohli Kremin kullanımı oldukça basit. Kullanımını şöyle anlatalım;

 1. Sürülecek alan tamamen temizlenmeli
 2. Temizlenen cilt yüzeyine nohut büyüklüğünde krem sürülür
 3. Sürdüğünüz bölgeye masaj yaparak tamamen kremi yedirin.
 4. Bu işlem yapıldıktan sonra yarım saat bekletilen cilt sonrasında yıkanmalıdır.
 5. Akşam yatmadan önce de kullanılabilen krem daha çok etki gösterir.
 6. Düzenli kullanımda büyük etkiler gösterecektir.
 7. Günde en fazla 2 defa sabah ve akşam sürmeniz yeterli olacaktır.
 8. Doz aşımı yapıldığı taktirde yukarıda saydığımız yan etkiler sizde de görünebilir.

Pohli Krem Kullananlar – Sorulan Sorular

Bu kısımda kullanıcılar tarafından ve kullanacak olan kişiler tarafından sorulan sık sorulara ve onların yanıtlarına geçiyoruz. Ayrıca krem hakkında görüşlerinizi en alt kısımdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Pohli Krem Kullanıcı Yorumları

Sosyal medya ve forumlarda gelen yorumlara bakıldığında kullanıcıların %90ı kremden olumlu şekilde bahsediyor. İçeriğinin bitkisel olması haliyle yan etkileri minimum hale getiriyor; bu da kullanıcılar yüksek oranda cezbetmeye yetiyor diyebiliriz. Sivilce tedavisinde bir çok kişi kullanmış ve etkisini onaylamıştır.

Pohli Krem Sık Sorulan Sorular

Şimdi gelelim sizden gelen sık sorulmuş sorulara;

Pohli Krem Genital bölgede kullanılır mı? ( Vajinaya Sürülür mü? )

Krem genital bölgede kaşıntıya sebebiyet verebilir bu yüzden doktorunuza danışmadan böyle bir işlem yapmayınız.

Pohli Krem Kıllanma veya Tüylenme yapar mı?

Kremin böyle bir etkisi kesinlikle bulunmamaktadır. Ancak farklı kremlerle birlikte kullanıldığında böyle sonuçlar veriyorsa diğer kremlere bir göz atmanızda fayda var.

Pohli Krem Emziren Anneler Kullanabilir mi?

Krem emzirme sonrası rahatça kullanılabilir. Ancak krem durulamaya geçildiğinde kremin tamamen temizlendiğinden emin olunuz.

Pohli Krem Hamileler Kullanabilir mi?

Her zaman için hatırlattığımız gibi siz can taşıyorsunuz ve herhangi bir yan etkinin çocuğunuzun etkilenmesine göz yummayın. Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Pohli Kremin Sahte olup olmadığını nereden anlarım?

Aldığınız kremde en ilk dikkat etmeniz gerek tabi ki hologram etiket kısmı. Gerçek üründe 2 tane hologram bulunmaktadır. Ve kremin içerikleri kısmında civa bulunmamalıdır. Gerçek krem ayrıca sürülüşte pütür pütür bir etki bırakmaktadır. Pohli kremin sahtesi nasıl anlaşır diyenler için bunlara bakmadan kremi almamanız gerektiğini söylemek isteriz.

Pohli Krem Fiyatı Ne Kadar?

Pohli kremin değişken fiyat oranı bulunmaktadır. 20 ile 40 tl arasında değişmektedir. Ürünün orjinal olduğunu mutlaka tespit ettikten sonra alınız. Alışverişi eczanenizden yapmanızda fayda var sonuçta orası sahte ürün satamaz.

Pohli Krem Nedir?, Ne işe yarar?, Pohli Kremin faydaları ve zararlarından, kullanıcı yorumlarından bahsettik. Bu krem hakkında size aktaracaklarımız bu kadardı bir başka krem tanıtımında görüşmek üzere.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.