Moda Model

Platin Röfle Modelleri

Platin Röfle Modelleri

Platin röfle modelleri her dönem gözde olan modellerden. Oldukça dikkat çekici bu saçlara sahip olmanız oldukça kolay olacaktır. Bunu hem evde yapabilir hem de bizim daha çok tavsiye ettiğimiz şekliyle bir kuaförde yaptırabilirsiniz. Röfle daha çok tutamlar halinde boyanır ve aralara atılmış gibi görünür. Genellikle saçın 5-6 ton açığına yapılsa da daha da açık veya koyu yapıldığı görülmektedir. Görsellerimizde genellikle platin röfle yapmak için hemen hemen tüm saçın sarıya boyandığını görebilirsiniz. Bu elbet bir zorunluluk değildir. Ancak bu şekilde biraz daha doğal göründüğü de bir gerçektir. Bu yüzden saçlarınızı ilk önce sarıya boyayıp arasına platin attırabilir ya da kendi saç renklerinizin arasına da bu şekilde platin attırabilirsiniz.

Platin Röfle Modelleri

Platin Röfle Modelleri

Hemen görsellerimize bakınız. Pek çok farklı platin röfle modelleri göreceksiniz. Bu modeller oldukça farklı saç tasarımlarına sahipler. Bunlardan kendi saçınıza en uygun modeli bulabilirsiniz. Röfle hem uzun hem de kısa saça yakışacaktır. Bu yüzden şu anki saç modeliniz kısa ise üzülmenize gerek yoktur. Saçınıza normal bir şekilde röfle uygulayabilir ve ardından ise kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer suratınız büyükse ve saçınız da kısaysa o zaman düz ya da geniş dalgalı olan saç modellerini kullanabilirsiniz. Ayrıca yüzünüz büyük olduğu için kakül kesip onu küçültebilirsiniz. Bu sayede oldukça şık platin röfleli kısa saçlarınız olacaktır.

Yüzünüz küçükse o zaman size tavsiyemiz daha farklıdır. Küçük yüzlülere kakül kestirmelerini tavsiye etmiyoruz. Bu genellikle yüzü büyüklerin ya da alnı genişlerin kullandığı bir saç modelidir. İkisine de girmiyorsanız o zaman sizin yüzünüzü daha da belirginleştiren saçlara ihtiyacınız var demektir. Bu yüzden kısa saçlarınızla kıvırcık modeller denemenizi tavsiye ederiz. Afro kadar olmasa da kıvırcık saç modelleri yüzünüzü daha büyük gösterecektir. Ancak burada buklelerden bahsetmiyoruz. Bukle saçlar genellikle düz saçlar gibi sönük olmaktadır. Platin röflenizin daha da hareketli durması için oldukça hareketli kıvırcık saçlara ihtiyacınız bulunmaktadır. Röfle düz saça bile hareket getiren bir modeldir. Bu yüzden kıvırcık saçta bu hareket ve etki çok daha büyük olacaktır.

Platin Röfle Modelleri

Farklı Saç Modelleriyle Röfle

Röfle saç farklı şekillerde elbette denenebilir. Kısa saçlarda elbette göz alıcı dursa da röfle modelinin en belirgin halini uzun saçlarda görmekteyiz. Uzun saçlarda özellikle düz hallerine baktığımızda röfle oldukça belirgin bir şekilde görülmektedir. Sizin de saçınız uzunsa ve röfle yaptırdıysanız o zaman saçınızdaki o renk geçişlerine alışmak için bir süre düz saçlı halinizi kullanabilirsiniz. Düz saç oldukça ilgi çekici görünecektir. Eğer yüzünüzde de farklılık istiyorsanız ve az önce yukarıda saydığımız gibi geniş suratlıysanız ya da geniş bir alnınız varsa o zaman yine kakül yaptırabilirsiniz. Yüzünüz bunları karşılamıyorsa o zaman perçem yaptırabilir ve ayrı bir hava katabilirsiniz.

Röfle yatırdığınız için hareketli görünen saçınıza daha da fazla hareket katması için saçınızı kat kat kestirebilirsiniz. Saçınızı kat kat kestirirseniz bu daha fazla hareket katacaktır. Özellikle enerjik ve yerinde durmayan kadınlar için oldukça iyi bir saç modelidir. Bir projeden ötekine giderken bu hareketli hayatınızı saçınızda da belli edeceksiniz. Tabii ki V kesim gibi farklı modelleri de deneyebilirsiniz. Bu modeller de platin röfleye oldukça hareket katmaktadır. Saçınız uzun olduğu için küçük dalgalar yerine daha geniş dalgalı olan saç modellerini tavsiye ederiz. Bu geniş dalgalar saçınızı daha hacimli gösterecektir. Röfle yaptırdıktan sonra saçınıza ihtiyacı olan bakımı vermeyi ise ihmal etmemelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.