Moda Model

Pierre Cardin Bayan Mayo Modelleri

26.08.2018
1.060
Pierre Cardin Bayan Mayo Modelleri

Pierre Cardin ülkemizde uzun zamandır bulunan ve sevilen markalardan bir tanesi. Geçtiğimiz aylarda marka kendisine reklam yüzü olarak Deniz Akkaya’yı tercih etmişti. Deniz Akkaya’nın tasarladığı mayoların da bulunduğu ürünler neredeyse bir çırpıda bitti. Oldukça rahat tasarımları ve kalıbı bulunan bu modeli tercih edebilirsiniz. Pierre Cardin Mayo modelleri arasından vücudunuza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu sezon özellikle vintage modeller ile çizgili modeller oldukça ön plana çıkmış durumda. Siz de bu mayo modelleri ile sezonun trendlerini yakalayabilirsiniz.

Mayo modelleri arasında baskılı mayolar da yer alıyor. Özellikle yarıya kadar baskılı olan modeller bu sezon oldukça moda. Eğer daha dikkat çekici mayo modelleri arıyorsanız yarısında tül detayları bulunan mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle göbek kısmında siyah tül bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer kilolu bir yapıya sahipseniz yatay çizgiler yerine dikey çizgiler kullanmalısınız. Bu çizgiler sizi hem olduğunuzdan daha zayıf gösterecek hem de boyunuzu uzun gösterebileceksiniz.

Sırt Dekolteli Mayo Modelleri

Pierre Cardin Bikini Modelleri

Pierre Cardin mayo modelleri ile öne çıksa da bikinilerinde de çok güzel modeller bulunuyor. Özellikle sade bikini modelleri küçük detaylarla oldukça şık modellere dönüştürülmüş. Bikini modellerinde karşımıza en çok çıkan modeller arasından çiçek işlemeleri bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Bikini takımlarında da çizgili modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle üst kısmınızda yatay çizgiler bulunan mayo modelleri göğüslerinizin daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Altına dikey çizgiler bulunan bikiniden tercih ederek basen bölgenizi daha ince gösterebilirsiniz. Dikey çizgiler aynı zamanda bacak boyunuzun da uzun görünmesini sağlar.

Bu sezonun öne çıkan bikini modellerinden birisi de düşük omuzlu volanları bulunan bikini modelleri. Bu bikini modeli ile daha hareketli görünümler elde edebilirsiniz. Eğer omuzlarınızın çok fazla geniş olduğunu düşünüyorsanız omuzdan gelen kalın askıları tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha ince omuz görünümünü elde edebilirsiniz. Modeller arasında boyundan yuvarlak halka şeklinde gelen ve bütün olarak görünen bikini üstlerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle büyük göğüslü hanımlar bu bikini modellerini tercih edebilirler.

Farklı Mayo Modelleri

Pierre Cardin Farklı Mayo Modelleri

Deniz Akkaya’nın tasarladığı mayo modelleri arasından da tercih yapabilirsiniz. Farklı bir tasarıma sahip olan bu mayo modelleri önden bağcıkları bulunuyor. Oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olan bu mayo modeli ile plajlarda dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Altı düz gelen üstü bükümlü mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Pierre Cardin mayo modelleri özellikle canlı renkleri ile diğer markalardan ayrılıyor. Kırmızı, yeşil ve turuncu gibi pek çok farklı rengi bulunan bu mayo modelleri ile çok daha güzel görünebilirsiniz.

Mayo modellerinde sırt dekoltesi olmazsa olmaz. Derin bir sırt dekoltesi bulunan mayo modellerini tercih ederek vintage görünüme kavuşabilirsiniz. Vintage baskıları bulunan mayo modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu mayo modelleri sizi olduğunuzdan daha şık ve zarif gösterebilir. Plajda bronz ten rengine sahip olacağınız için farklı canlı renklerin bir araya geldiği mayo modellerini tercih etmek isteyebilirsiniz. Pembe, mavi, lacivert gibi tonların bir araya geldiğinde kötü sonuçlar vereceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ama bu üçlü plajda daha canlı ve enerjik görünmenizi sağlayacak.

Tül Detaylı Mayo Modelleri

Bu Senenin Mayo Modelleri

Sezonun en dikkat çekici trendlerinden bir tanesi oryantal desenler bulunan bikini modelleri. Farklı örüntülerin bir araya gelerek oluşturduğu bu mayo modelleri oldukça dikkat çekici ve güzel görünüyor. Canlı renklerin üzerine işlenmiş olan bu desenler sayesinde plajlarda daha şık ve güzel görünebilirsiniz. Göğüs dekoltesi bulunan mayolar da bu senenin en trendlerinden biri olmuş durumda. Yanlardan kalın askıları bulunan mayo modelleri ile birlikte kullanılan göğüs dekoltesi daha şık görünmenize yardımcı olacak.

Pierre Cardin mayo modelleri bu sezonun en trend parçalarından oluşuyor. Tatile çıkmadan önce markanın bikini ve mayo modellerine bakabilirsiniz. Özellikle düz renkler içeren mayo modelleri oldukça zarif görünüyor. Eğer basit ama canlı bir görünüm istiyorsanız canlı renklerin tek renk mayosunu deneyebilirsiniz. Bu senenin en çok tercih edilen modellerinden bir diğeri de straplezi bulunan arkadan bağlamalı mayo modelleri. Mayo izi bulunmadan bronzlaşmak isteyen hanımların tercih edeceği bu mayo modeli çok güzel bir alternatif.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.