Moda Model

Penaten Krem

04.08.2018
7.972
Penaten Krem

Mucizevi ürün kategorisinde yakın zamanda başı çeken bir ürünle karşınızdayız: Penaten Krem Nedir? sorusuna yanıt vereceğimiz bu makalede Pişik kremi olarak piyasaya sürülen Alman markası bakım kremini sizlere tanıtacağız. Penaten Krem Ne İşe Yarar?, Penaten Krem Faydaları Nelerdir?, Penaten Krem Nasıl Kullanılır?, Penaten Krem Fiyatı Nedir gibi krem hakkında merak edilen tüm soruları ve kullanıcı yorumlarını size aktaracağız. Avrupa üzerinde çok tercih edilen bu ürün 150 ml olarak piyasaya sürülmüş ve merhem olarak da bilinmektedir.

Penaten Krem Nedir?

Yumuşak yapısı sayesinde reçetesiz olarak satılan bu kremi bir çok kozmetik ürün satan mağazalarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle bebekler için üretilen bu ürünü bir çok kadın ve erkek birey için cilt bakımı ürünü haline gelmiştir. Müthiş etkisi sayesinde yeni çıkmış cilt lekelerini anlık bir sürede iyileştirmektedir. Onarıcı yapısı sayesinde kızarıklık, tahriş, pişik, sivilce, çil ve cilt lekeleri tedavisinde oldukça etkilidir.

Alman yapımı olan bu krem ayrıca uzun süreli kalmış cilt lekelerinde de uzun süreli olarak tedavide oldukça etkilidir. Bitkisel oranı yüksek olan bu ürün reçetesiz olarak bir çok yerde bulabilir ve temin edebilirsiniz.

Penaten Krem Nedir?

Penaten Krem Ne İşe Yarar?

Asıl olarak başta da bahsettiğimiz gibi ürün Pişik Kremidir ancak içinde bulundurduğu etkin maddeler sayesinde cilt yüzeyini çok iyi bir şekilde onarmakta ve tedavi etmektedir. Sönmüş sivilce, istenmeyen çil, cilt lekelerinde Penaten Krem tedavi amaçlı olarak kullanılabilir. Yapısı pütürüklü ve oldukça yoğundur bu yüzde az kullanarak tedavinizi veya cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak Penaten Krem nerede kullanılır diye soranlar için;

 1. Penaten Krem Sivilce Tedavisinde,
 2. Penaten Krem Cilt Leke tedavisinde,
 3. Penaten Krem Pişik ve Tahriş Tedavisinde,
 4. Penaten Krem Uçuk Tedavisinde,
 5. Yırtık, Kesik veya yara tedavilerinde,
 6. Ciltte oluşmuş kuruluk çatlak tedavilerinde
 7. Meme uçu çatlak tedavilerinde çok iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Penaten Krem Faydaları

Faydaları saymakla bitmiyor diyebiliriz. Krem içerisinde bulundurduğu bileşenler sayesinde tüm cilt sorunlarını çok iyi bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Örnek olarak cildiniz için en ağır tedavi olan Roacuttune tedavisi görüyorsunuz. İşte bu tam size göre bir krem bu krem sayesinde çatlak çatlak olan dudaklarınızı süper şekilde nemlendirebilirsiniz. Oldukça hoş bir kokusu da olan krem sürdükten sonra size farklı bir ten kokusu ve fresh bir hava vermektedir.

Soğuktan çatlayan el ve ayaklarda, kesilmiş olan cilt yüzeylerinde %100 etkisi ile tam bir kurtarıcı krem diyebiliriz. Ayrıca krem yoğun kıvamı sayesinde az kullanıldığından dolayı 150 ml lik krem sizi bir ömür boyu bile götürebilir. Veya dudağınızda büyük bir uçuk çıktı işte tam sizi kurtarması için yapılmış bir ürün.

Penaten Krem Sivilce tedavisinde ise oldukça etkilidir. 1-2 gün içerisinde etkisini gösterebilen bu krem sivilcelerinizi de hemen kapatabilmektedir. ( İnce bir tabaka olarak sürmeniz gerekmektedir.)

Penaten Krem Zararları – Yan Etkileri

Kremin yan etkileri faydasına nazaran yok denecek kadar az. Krem daha çok bebeklerin narin ciltleri için üretildiğinden yetişkin bireylerde yan etkisi çok az düzeydedir. Doz aşımı yapıldığında veya cildiniz kreme farklı bir reaksiyon gösteriyorsa yer yer kızarıklık ve tahriş yapabilir.

Penaten Krem Nasıl Kullanılır?

Bahsettiğimiz gibi krem yoğun bir yapıya sahip alüminyum ile örtülü olarak satışsa sunulmuş olan kremi küçük bir vişne çekirdeği büyüklüğünde aldıktan sonra sürülecek bölüme ince bir tabaka ile sürebilirsiniz. Yüzünüze Cilt Bakımı olarak nasıl kullanılacağına gelecek olursak;

 1. Sürülecek alan öncelikle çok iyi bir şekilde temizlenmeli
 2. Ardından kremi vişne çekirdeği büyüklüğünde aldıktan sonra yüzünüze tamamen yediriyorsunuz.
 3. Cildiniz emene kadar bekledikten sonra krem beyaz bir tabakasını yüzünüzde bırakacaktır.
 4. Durulamasını yaptıktan sonra yüzünüzdeki beyazlık devam edecektir ve bu sizi çok fresh bir görüntüye büründürecektir.

Penaten Krem Kullanıcı Yorumları ve Sık Sorulan Sorular

Kullanıcıları ile oldukça kendinden söz ettirmeyi başarmış olan Alman markası Penaten her kullanıcısından neredeyse tam puan almayı da başarıyor. Sadece pişik kremi olarak bakmamak gereken bu krem içindeki etken maddeleri sayesinde bir çok cilt sorununa deva olmaktadır.

Penaten Krem Sık Sorulan Sorular

Penaten Krem Vajiaya Sürülür Mü?

Krem vajina etrafına sürülebilir. Ancak iç kısmına değdirmediğinizden emin olunuz.

Penaten Krem Tüylenme Kıllanma Yapar Mı?

Kremin böyle bir etkisi kesinlikle bulunmamaktadır.

Penaten Krem Hamileler Kullanabilir Mi?

Kremin hassas ciltlere sunulduğundan dolayı herhangi bir etki yapacağı düşünülse de doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmamanız gerektiğini hatırlatırız.

Penaten Krem Emziren Anneler Kullanabilir Mi?

Meme ucu çatlakları için mucizevi bir etkisi vardır. Ancak emzirdikten sonra kullanıp durulamasını çok iyi yaptığınızdan emin olunuz.

Penaten Krem Kullanıcı Yorumları

Sosyal Medyada, internet forumlarında ve bir çok yerde yüksek oranda olumlu geri bildirim alan kremi kullananlar da haliyle krem hakkında çok iyi bahsetmektedir. Şuan için kullanan ve faydasını gören tüm kullanıcılarımızı da aşağıda bulunan yorum kısmına davet ediyoruz. Buradan diğer kullanacak olan kişilere yardımcı olacağınızı unutmayın.

Penaten Krem Fiyatı

Penaten Kremi cilt ürünü satan neredeyse tüm mağazalarda bulabilirsiniz. Penaten Krem Fiyatı Ne Kadar? diye soranlara yanıt olarak 25 ile 40 Tl arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Penaten Krem hakkında sizlere aktaracaklarımız bu kadardı Penaten Krem Nedir?, Penaten Krem Faydaları Nelerdir?, Penaten Krem Ne İşe Yarar?, Penaten Krem Yan Etkileri, Penaten Krem Nasıl Kullanılır?, Penaten Krem Sivilce Tedavisi hakkında sorularınızı yanıtladığımızı düşünüyoruz. Bir başka cilt kremi konusunda görüşmek dileği ile.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.