Moda Model

Payetli Abiye Modelleri 2020

16.12.2018
281
Payetli Abiye Modelleri 2020

Payetli Abiye Modelleri farklı modelleri ve pırıl pırıl görüntüsüyle kadınları cezbeden en önemli parçalar arasında yer alıyor. Bu nedenle de farklı modeller ve farklı renklerle abiyeler göz kamaştırıyor. Özellikle düğün, balo ve törenlerde bu şekilde farklı modeller tercih ediliyor. Bunun için daha dikkat çekici modeller tercih ediliyor. Payetli modeller her zaman dikkatleri çeken ve daima parlaklıkları ile dikkat çeken modellerdir. Bu nedenle gittikleri yerde göz alıcı olmak isteyen hanımlar için vazgeçilmez bir parçadır.

Yeni modellerle birlikte kısa elbiselerde payet modası daha yaygınlaşmaya başladı. Payetli Abiye Modelleri nde mini ve midi elbiseler ön planda. Bunun nedeni de kısa abiyelerin parlaklığı daha fazla taşıyabiliyor olup farklı modellere daha açık olmasındandır. 2020 sezonunda farklı renklerde payetler ve modeller dikkatleri üzerine toplayacak. Aynı zamanda birçok kıyafette de kullanılarak payetlerin modası giderek yaygın hale gelmiştir. Paltolarda ve kabanlarda da kullanılmaya başlanan payetler daha dinamik ve renkli bir görünüm için farklı modellerle vitrinlerde boy gösterecek.

Payet modası gün geçtikçe etkisini kaybediyor gibi dursa da aslında ara ara tekrardan trend olup hayatımıza yerleşiyor. Modeller arasında farklı renkler olsa da en çok gri tonları yani gümüş modeller tercih ediliyor. 2020 Yaz koleksiyonu defilelerinde yakından incelendiği zaman unutulmaz parçalar arasında Tom Ford’un renkli payetlerle süslü gece elbiseleri de vardı, Chanel’in pırıltılı çizmeleri de, Gucci’nin baştan aşağı payetlerle işlenmiş parçalar vardı. Bu parçalar hala üretime devam ediyor.

2020 Payet Modası

Parlak elbiseler her zaman en dikkat çekici modeller arasındadır. Bu modeller de kadınlar arasında çok fazla tercih edilir. Kadınlar dikkat çekici olmayı bulundukları ortamlarda göz kamaştırmayı çok sevdikleri için farklı tarzda modeller yer alıyor. Düşük omuzlu modeller ya da tam tersine geniş omuz modelleri vatkalı modellerde sonradan daralan modeller her zaman için payet modasında dikkatleri üzerine çekiyor.

Dar kesim modeller payetli elbiselerde her zaman için daha çok beğeniliyor. Vücuda tam oturduğu için bu şekilde olunca dikkat çekmek çok daha kolay oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.