Moda Model

Parlak ve Pürüzsüz Cilt Önerileri

23.08.2016
1.641
Parlak ve Pürüzsüz Cilt Önerileri

Parlak ve pürüzsüz cilt önerileri

Her kadın pürüzsüz bir cilde ihtiyaç duyar. Kusursuz bir cilt için Parlak ve pürüzsüz cilt önerileri ne olması ve yapılması gerektiğini bilmeyenler için ilk yapılması gereken cildiniz için uygulayacağınız bu önerilerdedir…

Piyasada olan ve yeni çıkan nemlendirici ürünlerin içinde barındırdığı formüller sayesinde gün boyu etkilidir. Doğal olanların içlerinde bitki özü ve protein içerenler aktif halde cildin üzerinde koruyucu tabaka sağlamaktadır.

  1. Ciltte bulunan gözeneklerin rahatlaması için tazyikli su ile yıkamak alternatif yapılacak duş buna iyi bir yöntemdir.
  2. Cilt bakım ürünlerin içlerinde bulunan C vitamini, vücuttaki kolajen üretimini hareketlendirme özellikleri mevcut olmasından bu tür ürünler tercih edilmelidir.
  3. Yüz temizliği için kullanılan maskelerdeki peeling etkisine sahip olanlar ölü hücreleri derinlemesine temizlik sağlar.
  4. Genel cilt bakımı temizliğindeki ürünler ile haftada 2 ila 3 defa 5-10dk arasında vücudunuza parmaklarınızı gezdirerek masaj etkisi yapmak gerekir.
  5. Kremler içinde bulunan enzimlerin faydalarını bilmeyenler için… Biyolojik olarak taklit edilen teknolojik bir yöntem laboratuvar ortamında üretilen proteinler, ilerleyen yaştaki ciltlerin dolaşım sistemi faal bir duruma getirip cilt de koruyucu hücrelere direnç sağlayıp güçlendirir.

Not: Bu konuda yer alan bilgiler Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Sağlık sitelerinden derlenerek hazırlanmıştır. Uygulamadan önce cilt hastalığı olanlara uygun olmayıp, alerji testi yaptırmadan uygulama yapmayınız. Doğabilecek sorunlardan site yönetimi sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.