Moda Model

Özel Günler İçin Kadınlara Saç Modelleri

Özel Günler İçin Kadınlara Saç Modelleri

Saçlar bir kadın için en önemli etmenlerden biri olmaktadır. Saçların dolgun ve hacimli olması her kadının hayali olmaktadır. Saçlar özel günlerde daha da önemli bir hal almaktadır. Özel günlerde her kadın şık olmak ve saçlarıyla birlikte dikkat çekmek istemektedir. Düğün, nişan, kına gibi günler bayanların en çok önem verdiği, saçlarını yaptırdığı ve bakımlı olduğu günler olmaktadır. Özel günler için yapılacak birçok saç modeli bulunur.

Dağınık Topuz

Dağınık topuz yıllardır en çok tercih edilen modellerden biri olmaktadır. Dağınık topuz ile her türlü davete, etkinliğe rahatça gidebilirsiniz. Dağınık topuzun tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Üstelik bu kadar kolay yapılmasına rağmen oldukça şık bir hava katmaktadır. Birçok dağınık topuz modeli bulunmaktadır. Tüm modellerin kadınları zarif ve mükemmel göstermektedir.

Örgülü Saçlar

Örgülü saçlar son yıllarda moda olan bir saç biçimidir. Özellikle bol örgüler özel günlerde sık sık tercih edilmektedir. Örgülü topuzlar da kadınların en çok kullandığı saç modeli olmaktadır. Balık sırtı, ters örgü gibi birçok örgü modeli bulunmaktadır. Özel gün saç modelleri içinde bulunan örgü, bayanları kibar ve zarif göstermektedir.

Düz Fönlü Saçlar

İster özel günlerde ister sıradan bir günde düz fönlenmiş olan saçlar her zaman harika gözükmektedir. Bir kadını oldukça çekici gösteren bu saç modelini istediğiniz zaman ve istediğiniz mekanda tercih edebilirsiniz. Üstelik fönlü saçlar çok kolay bir şekilde olmaktadır. Kolay ve hızlı bir biçimde yapılan bu model ile birlikte gittiğiniz ortamda hemen dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Dalgalı Saçlar

Her kadın saçlarının hacimli ve dolgun gözükmesini istemektedir. Bu isteğiniz dalgalı saçlar ile gerçekleşebilir. Özel günlerde yapabileceğiniz dalgalı saç modelleri saçlarınızı dolgun ve görkemli gösterecektir. Özellikle uzun saçlara sahipseniz ve düz saç modelinden sıkıldıysanız dalgalı saç modeli sayesinde tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız.

Yüksek Topuz Saçlar

Özel günlerin vazgeçilmezi topuzlar olmaktadır. Düğün, nişan, kına gibi özel gün saç modelleri 2017 için topuz tercihi yaparak abiye elbiseniz ile birlikte mükemmel olabilirsiniz. Yüksek topuz saçlar uzun saçlarınız varsa size harika bir model olacaktır. İstediğiniz gibi topuzu gergin veya bol yaparak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Düşük Topuz Saçlar

Düşük topuz saç modelleri genellikle kulakları kapatan bir model olmaktadır. Kulaklarını kapatmak ve bol bir topuz tercih eden kişiler düşük topuz modellerini deneyebilirler. Özellikle uzun saçlara sahipseniz topuz modelleri size çok yakışacaktır. Omuz hizasında olan bu saç modeli aynı zamanda balerin topuz olarak da geçmektedir.

Islak Saçlar

Islak kadın saç modelleri son zamanlarda çok sık görmeye başladık. Özellikle ünlüler camiasında ıslak saç modeli yapan çok kişi olmaktadır. Sizde bu modeli özel günlerde kullanabilirsiniz. Düğün, nişan, kına, davet gibi önem verilen bu günlerde ıslak saç modelini kullanarak gittiğiniz mekanda gözleri üstünüze çekebilirsiniz.

Özel Günler İçin Kadınlara Saç Modelleri

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.