Moda Model

Oysho İç Çamaşırı Modelleri

29.01.2019
489
Oysho İç Çamaşırı Modelleri

İç Çamaşırı Modelleri arasında önemli bir marka haline gelmiş olan Oysho, farklı modelleri ve rahat kullanımı ile hanımların gözlerini kamaştırıyor. Farklı renklerde ve dantelli olan modelleri ile dikkatleri üzerine çeken marka her cebe hitap edecek modellerde ürüne sahip. Bu nedenle de çok beğenilerek kullanılıyor. Farklı ürünlerin kombinlerin ve desenlerin yer aldığı Oysho, büyük bir marka haline gelmiş durumda. Hanımların kullandığı sayılı markalar arasında yer aldığı için internette ve mağazalarında birçok ürüne ulaşmak mümkündür.

İç Çamaşırı Modelleri seçiminde model ayırmaksızın kumaş seçimi ilk sıralarda yer alır. Pamuklu iç çamaşırları rengi ne olursa olsun en rahat modellerdendir. Yumuşak olduğundan cilde ve tene zarar vermeyerek rahat edilmesine yardımcı olur. Bu şekilde ürünleri kullanmak cilt sağlığına olumlu etki yaparak tahriş gibi durumların azalmasını ya da hiç oluşmamasını sağlar. Aynı zamanda cildin nefes almasını sağlayarak özel bölgenin rahatsız olmasını engeller. Bu da enfeksiyon ve mikrobik durumları engellemeye katkı sağlayan en büyük etmenlerdendir.

Sutyen seçimlerinde ise dikkat edilmesi gereken noktalar arasında doğru bedeni seçmek en önemli kriterdir. Sutyen bedeni göğüslere tam oturmalıdır. Bu durum sonrasında olacak sarkma gibi problemleri de engeller. Sutyenlerde destekli olan modellerde göğüsleri büyük ya da daha dik duracak şekilde ayarlar. Bu modellerde de yine en önemlisi doğru bedeni seçerek dikkat etmektir.

Sağlıklı İç Çamaşırı Seçimi

Pamuklu iç çamaşırları havadar ve emici yapıdadır. İpek ve saten külotlar ise nemi hapsederek bakteri üremesine veya enfeksiyonlara yol açar. İpek iç çamaşırınızın bir kısmı pamuktan olsa dahi yeterli olmayabilir. Bu nedenle bazı enfeksiyonik durumlarda ya da hanımların regl olduğu dönemlerde hava alan kumaş türünden bir çamaşır tercih etmelerinde fayda vardır.

Renkli iç çamaşırı seçimlerinde de farklı modeller bulunuyor. Bazıları çok eğlenceli bazıları ise çok şık modellerden oluşabiliyor. Ancak kumaş boyası bazı ciltlerde alerjiye yol açabiliyor. Alerjisi olmayanlarda dahi zarar verici etkiler yaratabiliyor. Bu nedenle iç çamaşırı seçimlerinde çok dikkatli olmakta fayda var.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.