Moda Model

Oysho Çamaşır ve Sutyen Modelleri 2020

13.12.2018
245
Oysho Çamaşır ve Sutyen Modelleri 2020

İç çamaşırları genellikle en rahat olunması gereken giyim ürünü grubundadır. Bu nedenle de kullanımı dikkat gerektiren modellerden biridir. Çünkü sağlık açısından da iç çamaşırları büyük bir önem taşımaktadır. Sıklıkla değişmesi gereken ve bu nedenle de sağlık açısından önemli bir yer kaplayan iç çamaşırları yıkama ve bakımı da önemli bir o kadar büyük önem taşır. Oysho Çamaşır Modelleri ise birbirinden hoş ve güvenli modellerle karşınıza geliyor.

Oysho Çamaşır Modelleri farklı birçok deseni de içinde barındırıyor. Bunun yanında kumaş olarak da kullanımı oldukça rahat olup terleme ya da tahriş etmeyen modellerle karşımıza geliyor. Kimi zaman uyguladığı indirimlerle özellikle sutyen modellerinde beğenilerek kullanılıyor. Her renkte olan modeller dantelli ya da minik desenli modeller de beğenilen hitler arasında yer alıyor. Bu da farklı modellerin yeni figürlerin yaratılmasını yani tasarlanmasını sağlıyor.

İç çamaşırı seçiminde takım modeller de çok fazla dikkat çeker. Bu modeller daha çok daha kadınsı görünmek isteyen hanımların tercih ettiği modeller arasında yer alır. Kumaş seçimi genellikle saten ya da ipek olarak belirlenir. Ama saten ya da ipek iç çamaşırların iç kısımlarının pamuklu olması gerekmektedir.

İç Çamaşırı Seçimi

İç çamaşırı seçiminde model ayırmaksızın kumaş seçimi ilk sıralarda yer alır. Pamuklu iç çamaşırları rengi ne olursa olsun en rahat modellerdendir. Yumuşak olduğundan cilde ve tene zarar vermeyerek rahat edilmesine yardımcı olur.

Cildin nefes almasını sağlayarak özel bölgenin rahatsız olmasını engeller. Bu da enfeksiyon ve mikrobik durumları engellemeye katkı sağlayan en büyük etmenlerdendir. Eğer sentetik kumaştan yapılmış (ipek de olabilir) bir iç çamaşırı giyilmek isteniyorsa ağ kısmı mutlaka pamuklu olması gerekir. Pamuklu olmayan modeller ise bateri oluşumunu hızlandıracaktır. Çünkü cildin nefes almasına engel olarak zarar verici olabilir. Bu da tahrişe sebep olabilir.

Sutyen seçimlerinde ise dikkat edilmesi gereken noktalar arasında doğru bedeni seçmek en önemli kriterdir. Sutyen bedeni göğüslere tam oturmalıdır. Bu durum sonrasında olacak sarkma gibi problemleri de engeller.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.