Moda Model

Oleg Cassini Abiye Modelleri 2019

08.02.2019
166
Oleg Cassini Abiye Modelleri 2019

Oleg Cassini Abiye Modelleri birçok göz alıcı modelle, hanımları tabiri caizse kendisine hayran ediyor. Birbirinden şık ve güzel abiye modelleri ile hanımlar şıklıkta yarış yapacak. Özellikle taş işlemeli abiye modelleri bu sezonun en beğenilen abiye modellerinden. Kabarık etekler kalçanızın genişliğini kapatmanıza yardımcı olacaktır. Esmer tenli hanımlar pudra rengi abiye elbise modellerini tercih edebilirler. Açık renkli abiye elbiseler sizi olduğunuzdan çok daha güzel görünmenize yardımcı olur. Ayrıca kırmızı renkli abiye elbise modelleri ile çok daha şık görünmenize yardımcı olacaktır.

Her kadın özel günlerde şık görünmek ister. 2019 Oleg Cassini Abiye Modelleri ile bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Kum saati vücut tipine sahip olan hanımlar için ideal olacaktır. Biraz daha cesur hanımlar derin yırtmaçlı abiye modellerini tercih edebilirler. Saçınızı topuz yapmak istiyorsanız askılı abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller omuzlarınızı ortaya çıkararak takı takmanıza imkan sağlar.

Açık renk tenli hanımlar açık renkli abiye modellerinden uzak durmalılar. Bordo, siyah ve lacivert gibi koyu renkli abiye elbiseler size daha çok yakışacaktır. Biraz daha kibar model tercih etmek istiyorsanız dantel işlemeleri bulunan abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Siyah abiye elbiselerde sırt dekoltesi çok daha şık görünmek için yardımcı olacaktır. Askılı bordo abiye elbiseler çok daha şık görünmeniz için yardımcı olacaktır.

Abiye Modası 2019 Sezonu

Siyah abiye elbiselerde sırt dekoltesi çok daha şık görünmek için yardımcı olacaktır. Askılı bordo abiye elbiseler çok daha şık görünmeniz için yardımcı olacaktır. İşlemeli abiye elbise modelleri ile çok daha şık görüneceksiniz. Omuzu açık elbise modellerinde biraz daha sade modelleri tercih edebilirsiniz.

zellikle de siyah ve beyaz gibi asilliği, şıklığı ve sadeliği simgeleyen iki özel renk ile uyumlandığında adeta göz kamaştıran bu detay diğer renklerle de uyum yakalamakta hiç zorlanmıyor. Daha farklı ve değişik modeller için ise bu anlamda renk detayları devreye girer. Farklı renklerde dantel detayları olabileceği gibi aynı renklerde olan modeller daha çok tercih edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.