Moda Model

Müge Boz Saç Rengi

10.07.2018
1.600
Müge Boz Saç Rengi

Model ve oyuncu olan Müge Boz, pürüzsüz cildi ve ışıl ışıl saçlarının güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. En son Leyla ile Mecnun dizisiyle ekranlara gelen güzel oyuncu duru güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Günlük hayatta neredeyse hiç makyaj yapmayan genç oyuncu saçlarıyla da çok dikkat çekiyor. Doğal sarışın olan Müge Boz’un saç rengi bronde ile küllü sarı arasında bir renk. Özellikle beyaz tenli ve kumral hanımlara bu renkler çok yakışacaktır.

Muge Boz Sac Modelleri

Müge Boz saçlarını genellikle uzun kullansa da bu saç rengi her boydaki saçlara çok yakışıyor. Saç dibiniz eğer çok koyu değilse ortalarından uçlarına doğru küllü sarı geçişini yapabilirsiniz. Eğer biraz daha koyu bir saçınız varsa öncelikle saç diplerinizi sarı tonlarında boyamalısınız. Beyaz tenli hanımlara oldukça yakışan küllü sarı saç rengi, daha canlı görünmenizi sağlayabilir. Saçları dolgun ve gür gösteren bu saç rengi doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracaktır. Saçlarınızdaki sarı yoğunluğu fazla olması gerektiği için tutamlarınızı daha sık almalısınız.

Müge Boz Saçı

Müge Boz Saç Rengi

Bir ara saçlarını bal rengi yapan ünlü oyuncunun bu saç rengi oldukça beğenilmişti. Saç diplerinizi koyu kumral bırakıp uçlarını bal rengine boyayıp bronde rengini elde edebilirsiniz. Bir dönem ünlü oyuncu tarafından da kullanılan bronde saç rengi pek çok ünlü isim tarafından da tercih ediliyor. Gigi Hadid’in de sürekli kullandığı bu saç rengi her tendeki bayanlara yakışıyor. Bronde saç rengini elde etmek için dibinizin kumral olması gerekiyor. Saç uçlarınızın daha açık renk sarı tonları bulunmalı.

Muge Boz

Bronde saç rengi esmer hanımlar için çok uygun olsa da beyaz tenli hanımlara da sıcak bir görünüm kattığı için de tercih ediliyor. Küllü sarı saç rengi ise esmer hanımlar için pek uygun değil. Daha soğuk bir hava kattığı için esmer tenli hanımlar bronde saç rengi ile daha iyi görünürler. Küllü sarı saç rengi kısa saçlarda daha hoş ve havalı duruyor. Bronde saç rengi ise her boydaki saça yakışıyor. Ünlü oyuncunun bu saç rengi modellerinden birini seçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.