Moda Model

Monchler Kadın Kaban Modelleri 2019

08.02.2019
118
Monchler Kadın Kaban Modelleri 2019

Kaban Modelleri özellikle hanımlar için çok fazla modeli içinde barındırıyor. Ayrıca her cebe ve her keseye uygun modeller de bulmak kolay. Stilinize her sezon farklı şekillerde dokunuşlar katarak farklı stiller yaratmak ve şık bir görüntü oluşturmak için kaban kullanmanız kombinleriniz için çok şık bir tamamlama olur.

Kaban Modelleri kombinlerinde ise genellikle çizme ve botlar tercih edilir. Uzun kabanlarda daha çok elbise ya da etek gibi modeller kullanılarak tercih edilir. Yaka ve fermuar detayları bu sezonda yine dikkat çeken aksesuarlardan. Farklı türlerde üretilen kabanlar her sene sezonun beğenilen kalıplarına göre trend değiştirirler. Uzun ya da kısa modellere sahip olan kaban modelleri her zevke ve her yaşa uygun yeni trendleri ile kış sezonunda rüzgarlar estiriyor olacak.

Kadınlar havaların soğuması ile birlikte farklı adlarda ve modellerdeki mont ve kabanlaral tarzlarına uygun giyim stilini yakalarlar. Bunun için trenç kotlar, kot ceketler, anorak yağmurluklar, deri ceket ve kabanlar devreye girmeye başlar. Kışlık olarak bakılınca ise kabanlar en sık tercih edilen kışlık giysiler arasında yer alır.

2019 Kış Sezonu Kaban Trendi

Kapüşonlu ya da kapüşonsuz uzun kabanlar hem spor giyime hem de sokak şıklığına uyum sağlayan modeller arasındadır. Bu durum da hanımların severek kullanmasına neden olur. Farklı çizgilere de yer verilen kaban modellerinde çizgili ve kareli ekose modellere rastlamak da mümkündür. Kendi tarzınıza ve giyim şeklinize en uygun model seçmek sizin şık görünmenizi sağlayacaktır.

Kaban modellerinde farklı olarak peluş ya da suni kürk olarak düşünülen modeller yer alıyor. Bu nedenle sıcak tutma etkisi çok fazla olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Farklı renkleri ve astarlı ya da astarsız modelleri ile dikkati çekiyor. Ayrıca genç hanımlar için de vazgeçilmez parçalardan bir. Jeanlerle çok rahat kombinleyebilirler.

Kaz tüyü kabanlar da her zaman çok kullanılan ve aslında kış aylarında gerçekten ihtiyaç duyulan parçalardandır. Hem sıcak tutan hem de ısıyı sabitleyen bu kaban modelleri hem erkek hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.