Moda Model

Modanisa Mayo Modelleri

19.07.2018
706
Modanisa Mayo Modelleri

Modanisa Mayo Modelleri hem kapalı hem de açık bayanlar için mayoları bünyesinde barındırır. Yarı kapalı mayolar, tesettür mayolar ve haşemalar birçok hanımın kullandığı ve rahat ettiği modellerdir. Tesettür mayo modelleri artık günümüzde çok fazla model ve detaya sahip. Bu nedenle kapalı bayanlar için tercih etmeleri zor oluyor bile diyebiliriz. Bu tesettür modellerle hem rahat edip hem de yaz tatilinin ve denizin tadını çıkarmanız çok kolay olacak.

2018 yaz sezonu, Modanisa Mayo Modelleri nde tek rengin hakimiyeti olacağı gibi aynı zamanda farklı desen ve renlerde de modeller olacak. Tek renk hakimiyeti ile daha sportif modelleri de beraberinde getiriyor. Daha çok mavi tonlarının hakimiyetini görebilirsiniz. Ama tabi diğer renklerde de modeller bulmak elbette ki mümkün. Yarı tesettür mayolar da mevcut. Bu tarz mayoların alt kısmı diz hizasına kadar oluyor. Bu nedenle de yarım tayt, şort; üst için ise kısa kollu tunik tarzı veya kolsuz tunikten oluşuyor. Bone ile tamamlanan bu setler de güneşlenirken sizler için kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Spor tarzdaki tesettür mayolar dışında bir de jileli olarak tabir edilen modeller var. Bu modeller ise daha çok plaj şıklığını yakalamak isteyen hanımlar için çok avantajlı. Özel su geçirmeyen ve tutmayan bir kumaştan yapılan jileli modeller tayt ya da bol pantolon üzerine fermuarlı ve uzun kollu bir üst kısımdan oluşuyor. Bu şekilde farklı modellere plajlarda rastlamak mümkün.

Modanisa Mayoları 2018

Mayolar kadınların her zaman daha rahat ettikleri eğer kilo problemi varsa da daha rahat kapatabileceği modellerdendir. Bu nedenle hem kapalı olmayan hem de kapalı bayanlar tarafından çok sık tercih edilir. Modanisa kapalı hanımların çok fazla tercih ettikleri ve aynı zamanda memnun kaldıkları markalardan biridir. Tesettür giyim anlamında birçok kadının gözdesi haline gelmiş ve kısa süre içerisinde hatrı sayılır bir müşteri grubuna ulaşmıştır. Mayolarda da model çeşitliliği anlamında oldukça iyi olan Modanisa bu gidişle hanımların gözdesi olmaya devam edecek gibi duruyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.