Moda Model

Mantar Tedavisinde Ceviz Yağı Kullanımı

11.07.2016
1.536
Mantar Tedavisinde Ceviz Yağı Kullanımı

Mantar Tedavisinde Ceviz Yağı Kullanımı

Ceviz yağı içeriği bakımından antioksidan ellagic asit, manganez ve melatonin içermektedir. Mantar tedavisinde ceviz yağı kullanımı oldukça etkilidir ve cilt dokusuna uygulandığında yumuşatıcı etki gösterir.

Mantar tedavisi nasıl yapılır. Mantar tedavisinde bitkisel çözüm olarak kullanılan bu ürün iltihaplanmaları geçirir ceviz yağı doymamış yağlar olan Omega3 ile Omega6 cildi yenileyici B1, B2 ve B3 içerir. Mantar tedavisinde kullanılan Ceviz yağı bozulan bir ürün olduğundan üretim tarihinden 10 ay süre raf ömrü olduğunu unutmayınız.

Mantar tedavisi için ne yapılmalı öncelik olarak bitkisel çözümlerden önce klinik ortamda doktor kontrolü altında olmanız gerekmektedir. Sonuç elde edemezseniz bitkisel çözüm önerilerine başvurabilirsiniz.

Mantar Tedavisinde Ceviz Yağı Nasıl Kullanılır

  • Ceviz yağı (2 Yemek Kaşığı)
  • Soğan (1 Adet)

Soğanı rendeleyip içine ceviz yağı koyarak 5 dakika dövün hazır hale gelen malzemeyi mantar oluşan bölgeye sürünüz. Bu uygulamayı her gün günde 2 defa aynı saat dilimlerinde uygulayın.

Not: Bu konuda yer alan bilgiler Doktor tavsiyesi yerine geçmez. Sağlık sitelerinden derlenerek hazırlanmıştır. Uygulamadan önce cilt hastalığı olanlara uygun olmayıp, alerji testi yaptırmadan uygulama yapmayınız. Doğabilecek sorunlardan site yönetimi sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.