Moda Model

Madecassol Krem

29.07.2018
1.731
Madecassol Krem

Gündelik yaşamın sorunları ve dışarıda koruyamadığımız cildimiz bir çok problem ile karşı karşıya kalabiliyor. Özellikle bayanların yüksek oranda kullandığı kimyasal ilaç, makyaj ve bir çok farklı ürün ile cildimiz zarar görebilmektedir. Reçete ile satılan Madecassol Krem özellikle bayan kullanıcıların tercih ettiği bir kremdir. Faydası saymak ile bitmez iken tabi ki bir çok yan etkisi de bulunuyor. Ama diğer kremlere nazaran en az yan etkisi bulunan krem olduğunu da belirtmeden edemeyiz.

Genel olarak cilt kremlerin ortak faydası hücre yenileme ve cilt onarmadır. Madecassol Krem de aslında bunun için piyasaya sürülmüş kaliteli bir kremdir. Cilt sorunları için tercih edilen bu krem her evde bulunması gereken kremler arasında yer almaktadır.  Bir çok internet kanalı, sosyal medya, youtube gibi mecralarda ismi gecen bu kremin bizlere Madecassol Krem’in ne gibi faydaları var, Madecassol Krem ne işe yarar, Madecassol Krem yan etkileri nelerdir, Madecassol Krem Fiyatı nedir bunun gibi soruların yanıtların size aktaracağız.

Tamamen organik maddeler ile yapılmış olan krem piyasadaki tüm kremlerden en az kimyasal içeriğe sahip olan bu krem sivilce, yara ve yanık gibi zorlu cilt sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Madecassol Krem

Madecassol Merhem Krem İçeriği Nedir?

Doktorların önererek reçete ile verdiği 40 Gramlık Madecassol Krem reçete dışında kullanılması oldukça tehlikelidir. Krem içeriği gereğince bitkisel olarak kabul edilmektedir. Medikal ürün olarak nitelendirmek biraz yanlış diyebiliriz hatta. Ürün daha çok kozmetik için üretilmiştir. Madecassol Krem Merhem içeriğinde Centalla Aiatica bulunmaktadır. Bunun ne işe yaradığını söyleyecek olursak bu maddenin 1gram içeriği cildi yenileyip canlandırmaktadır. Kremin ayrıca içerisinde bitkisel olan Gotu Kola bulunmaktadır.

Madecassol Krem’in bitkisel olmasından dolayı doktorlar genel olarak bu ürünü tüm yaş gruplarına önerebilmektedir. Hamile ve emziren hanımlar bildiğiniz üzere oldukça hassastır. Ancak bu ürün onlara bile önerebileceğimiz cinsten bir krem, merhemdir.

Madecassol Krem Faydaları Nelerdir?

Madecassol Krem’in faydaları aslında saymak ile bitmemektedir. Ciltte oluşan neredeyse bir çok sorunun giderilmesi için kullanılan bu Madecassol Krem’in asıl kullanım alanı yara ve yanıklardır. Yenileyici yapısı ile bir çok cilt sorununu da güzelce çözmektedir. Kremi kullanan bir çok kullanıcı nemlendirici olarak kullansa da kremin bunun dışında bir çok faydası da bulunmaktadır. Faydaları şöylece yazacak olursak;

 1. Yanık ve yara izlerini güzelce cildi yenileyerek yok etmektedir.
 2. Ameliyat yaralarını iyileştirir.
 3. Kuru cildi çok iyi bir şekilde nemlendirir.
 4. Madecassol Krem ayrıca el ve ayaklara sürüldüğünde yumuşacık yapmaktadır.
 5. Cilt bakımı yapmak için en çok tercih edilen üründür.
 6. Ağda ve epilasyon sonrası oluşan tahrişleri yeniler ve düzeltir.
 7. Madecassol Krem Doğum yada kilo değişiminden sonra oluşan çatlakları en maksimum şekilde yok eder.
 8. Ciltte oluşan kararma ve cilt izlerini de yok eder.
 9. Düzenli olarak kullanıldığında hücre yenilemesinden dolayı Madecassol Krem sizi genç gösteririr, kırışıklıkları yok eder.
 10. Kokusu da gayet güzeldir, size ferah bir koku verecektir.
 11. Emzirme döneminde oluşan meme ucu çatlaklarını gidermek için Madecassol Krem kullanılabilir.
 12. Hücre yenileme etkisi oldukça yüksektir.

Görüldüğü gibi faydaları saymakla bitmiyor. Peki bunlara rağmen ürünün yan etkileri yok mu tabi ki var ancak bu yan etkiler çok azami bir şekilde kullanıcılarda gözükmektedir.

Madecassol Krem Öncesi ve Sonrası

Madecassol Krem Öncesi ve Sonrası

Madecassol Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün yan etkileri çok azami bir şekildedir. Bu etkiler de genelde kremi aşırı kullananlarda gözükmektedir. Doktor’un önerdiği oranda kullanılması çok önemlidir. Bunları yaptıktan sonra sizde yan etkisini göstermesi nerede imkansızdır.

 1. Alerjik reaksiyonlar Cilt döküntüsü
 2. Lokal olarak kaşıntı
 3. Kurdeşen diye tabir edilen kızarıklık ve içi su dolu kabartılar
 4. Ciltte hassasiyet oluşumu

Bunun gibi yan etkilerde mutlaka doktora görünmeniz gerektiğini de hatırlatırız.

Madecassol Krem Ne İşe Yarar – Ne Zaman Kullanılır?

Başta da belirttiğimiz gibi kremin bir çok alanda iyi etkileri bulunmaktadır. Kaşıntıdan sivilceye, yara izinden yanık izine, çatlaktan lekeye kadar bir çok cilt sorununa çare olan krem; hoş kokusu cilt üzerinde güzel bir koku da bırakan krem nelere iyi gelir diye soruyor iseniz;

 1. Cilt Lekelerini gidermede
 2. Sivilce Tedavisinde
 3. Sünnet Yarasında
 4. Genital Bölge yırtılmalarında
 5. Anal yaralarda
 6. 1. ve 2. derece yanıklarda
 7. Küçük cerrahi müdahalelerin oluşturduğu izlerde
 8. Cilt lekeleri ve sivilcenin bıraktığı izleri gidermek için
 9. Tahriş ve Kimyasal Nedenli kızarıklarda

Madecassol Krem Kullananlar

Gördüğünüz gibi yazının genelinde kremin yararlarından bahsettik. Peki bu merhemi kullananlarda krem hakkında böyle mi düşünüyor?. Merhemi kullanıp deneyimleyen bir çok kişi yaptığı yorumlarda kremin etkisinin %100 olduğunu belirtmektedir. Kesin sonuç elde ettiklerini belirten kullanıcılar. Evlerinde bu kremi bulundurmanın yararının çok olduğunu söylemektedir. Fiyatı gayet uygun olan kremi sizde tercih edebilir ve evinizde mutlaka bulundurabilirsiniz. Reçeteli olarak satışa sunulmuş olan bu kremi doktorunuzun onayı olmadan kullanmamanız gerektiğini de belirtmek isteriz.

Madecassol Krem Nasıl Kullanılır? 

Madecassol Krem’in kullanımı oldukça basittir. Amaca göre değişiklik göstermekte olan krem kesinlikle ve kesinlikle açık yaraya ve yanmış cilde direkt olarak temas edilmemelidir. Yağlı yapısından dolayı cildiniz eğer yağlı ise bu kremi kullanmanızı pek önermiyoruz. Çünkü bu sizi sivilceye veya farklı sıkıntılara götürebilir. Krem doğal olmasına rağmen fazla sürülmesi de aslında oldukça zararlıdır.

Madecassol Krem’in Kullanım Şekili

 1. Kremin sürüleceği bölge temizlenir
 2. Minimum miktarda kremi sorunlu bölgeye sürülür
 3. İyice ovalanarak cildin iyice kremi emmesini sağlayın
 4. Günde 1 yada 2 defa sürmek yeterlidir
 5. Doktorunuzun farklı bir önergesine karşı mutlaka doktorunuzun söylediği şekilde kullanınız

Madecassol Krem Fiyatı Nedir?

Muadillerine göre oldukça uygun bir fiyata sahip olan krem geçtiğimiz aylarda aldığı zam ile Madecassol Krem Fiyatı 20.26 TL oldu. Reçeteli olduğu için Sgk karşılayabilmektedir. Çatlak yara tedavisinde oldukça sık kullanılan bu krem herkesin evinde bulunması gereken kremler arasında yer almaktadır.

30 Mart 2018 Cuma 20.26TL
22 Ocak 2018 Pazartesi 17.64TL
19 Ocak 2018 Cuma 17.64TL
12 Ocak 2018 Cuma 17.64TL
5 Ocak 2018 Cuma 17.64TL

 

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.