Moda Model

Lif Modelleri 2020

09.03.2019
2.295
Lif Modelleri 2020

Örgü modası durmak bilmeyen bir yenilenme ve değişim içerisinde modaya ayak uydurmamak elde değil. Bu nedenle de farklı örgü modelleri ve farklı örgü stilleri de meydana gelir. Lif Modelleri de banyoların olmazsa olmazları arasında yer alan ve özellikle de gelin adayı olacak genç kızların çeyizlerine koymak için birbirinden farklı ve yaratıcı çok fazla model bulunuyor. Çok fazla kullanıma uygun olmasa da bu modellerin çoğu çeyiz sandıklarında kalıyor diyebiliriz.

Yeni Lif Modelleri desenli olmaktan ziyade daha çok kendisinin formunun farklı olmasından dolayı farklı geliyor. Ancak bunun birçok avantajı var. En önemlisi ise küçük çocuklar için yapılan modeller genellikle çizgi film karakterleri ağırlıklı oldukları için bu durum onların suyu sevmelerini, duşu sevmelerini sağlıyor. Günümüzde pek çok çocuk ıslanmayı ve duşa girmeyi pek fazla sevmez. Ancak sevdiği karakterlerin liflerde can buluşunu görmek onlara eğlenceli bir duş zamanı sağlıyor.

Gelin adaylarına gelecek olursak el işi yapmayı bilen herkes en az bir tane lif çeyiz için hediye olarak bu adaylara verecektir. Bu nedenle de yakınlarından çeyizi için yardım eden birileri olan varsa gelecek ilk hediye yemeniden sonra lif modelleridir.

2020 El İşi Lif Modelleri

2020 sezonunda farklı lif modellerinde renk seçenekleri de çok fazla. Aslında lif modelleri elde kalan ipleri değerlendirmek için güzel de bir seçenek. Örgü örmeyi bilmiyorsanız, örgüye yeteneği olan kişilerden elinizde olan ipleri bu şekilde değerlendirmelerini rica edebilirsiniz. Farklı renklerin farklı modeller meydana getirdiği birçok örnek bulmak kolay, bunları galerimizde de görebilirsiniz.

Örgü örmeyi bilmeyenler için küçük bir deneme ya da tavsiye olarak da evde denemeniz mümkün. En kolay örgü modellerini bu şekilde deneyebilir ve kullanabilirsiniz.

Örgü liflerde dikkat edilmesi gereken noktalar arasında ip seçmek yer alıyor. Yumuşak ve cilde zarar vermeyen lif modelleri örmek için yine aynı şekilde yumuşak ip kullanmak gerekiyor. İp çeşitlerinde de çok fazla seçenek olduğu en önemli kriter için naylonlu iplerden uzak durmak diyebiliriz. Buyrun galeriyi inceleyin;

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.