Moda Model

Lavanta Rengi Abiye Elbise Modası

05.06.2018
1.086
Lavanta Rengi Abiye Elbise Modası

Toplantılar, düğünler, nişanlar, özel günler derken birçok alanda abiye elbiseler kullanılır. Farklı desenlerde, farklı renklerde, farklı modellerde, farklı boylarda birçok abiye elbise modeli bulunuyor. Yaz renkleri arasında hem canlı hem de soft renkler yer alırken 2018 sezonunun en dikkat çekenlerinden Lavanta Rengi Abiye Elbise Modası oluyor. Lavanta rengi son dönemde hem çok tercih edilen hem de çok beğenilen renkler arasında yer aldığı için bayanlar tarafından çok kullanılmaya başladı. Hem şık hem de oldukça hoş duran bu renk kısa sürede kadınların gözdesi haline geldi.

Lavanta Rengi Abiye Elbise Modası bu seneyi kasıp kavuracak. Bu nedenle hanımların da bu renklerde elbise ve abiyelere yönelmesinde fayda var. Bu renk bu senenin en trendlerinden olacağı için günlük kıyafetlerde de kullanılan renkler arasında olacak. Abiye elbise modellerinde dikkat etmemiz gereken ilk kural giyeceğimiz elbisenin kumaş yapısı. Düğün ve nişan gibi ritüellerde saten ve polyester modeller tercih etmeli toplantı ve yemeklerde ise şifon ipek veya saten kumaşlar seçmeye özen göstermek gerekir. Lavanta renkli elbiselerde de bu önemlidir.

Lavanta Rengi Abiye Elbise Modelleri

Farklı tonları bulunan lavanta rengi kullanılacak yere ve gidilecek mekana göre ton olarak değişebilir. Örneğin açık havada olan bir tören ya da davet için açık tonlar tercih edilebilirken, kapalı mekanlar için daha koyu ve mor tonlarına yakın renkler tercih edilebilir. Abiye elbise modellerinde en önemli konulardan biri de aksesuarlar ve detaylardır. Payetler ve ışıltılı taşlar eskimeyen aksesuarlar olduğundan abiye modelinizde ön plana çıkması gereken ayrıntılardan biri de budur. Lavanta rengi daha sadelikten ve şıklıktan yana olduğu için belki elbisede kullanılan bu tarz detaylar biraz daha hareketli bir hava katarak farklı bir görüntü elde etmeye olanak sağlayabilir. Bu detaylar dışında yine çiçek ve bahar esintilerinin bulunduğu lavanta rengi tonlarında hatta ve hatta lavanta çiçekleri ile detaylandırarak elbisenize farklı hava katabilir ya da bu detayları saçlarınızda kullanarak yine değişiklik yaratabilirsiniz. Lavanta rengi ile siz de şıklığı yakalayın!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.